Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kampüsistan..?

Melkor

Öne çıkan mesajlar

"allah bizi üni ayarındaki teen dizilerden kurtarsın" diye dua ettik, o kadar güçlü amin demişizki.. tutmuş ;)[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

o dizi hakkında bi programda izlemiştim
şimdi yazın onlar bi ev tutup tatile çıkıcaklarmış
onları izleticekler sora da eylülde fln biticez 1-2 haftaya girer yayına[signature][hline] Nukem'in sarhoş haliyle icq muhabbeti..
Nukem-Ulan nie konuşmuyosun?
0bs-Champteyiz abi..
Nukem-Ulan iyiki bi şampiyon oldunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 14 Haziran 2004 01:48 tarihinde demiş ki:
"allah bizi üni ayarındaki teen dizilerden kurtarsın" diye dua ettik, o kadar güçlü amin demişizki.. tutmuş ;)

:D Muhaha koptum yaa! :D
2-3 gün gülerim buna, çok sağol! ;)[signature][hline]Hangi "de" ayrı yazılır, hangi "de" bitişik yazılır, bir okuyalım bilgilenelim, forumlarda da dikkat edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
gökçe!!
gökçe!!
gökçe!!
ve bir daha gökçe!!

nefret ettiğim bi diziyi bana istemeden göz ucuyla [!] izlettiren zihniyeti kınıyorum[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

ben valla çok sevıom hatta bolumlerını ındırebılıceğim bi yer varsa soleyın bende ındırıım ve halaa daq devam edıo bu gun var :) :) :)[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

Aman tanrım bu kadar iğrenç bir dizi gelmedi dünyaya nasil basit düz bir dizi hiçbir orjinallik yok herseyi tahmin edebiliosun ve çılgın birkaç gencin neşeli maceralarini yansıtıyor ama bir o kadar da karışık ilişkiler yani öle iddali dizi halbuki 5 para etmez[signature][hline]God Helm
Lord Of The Guardians
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Helm, 23 Ağustos 2004 12:12 tarihinde demiş ki:
Aman tanrım bu kadar iğrenç bir dizi gelmedi dünyaya nasil basit düz bir dizi hiçbir orjinallik yok herseyi tahmin edebiliosun ve çılgın birkaç gencin neşeli maceralarini yansıtıyor ama bir o kadar da karışık ilişkiler yani öle iddali dizi halbuki 5 para etmez

zevkler renkler..[signature][hline]Tabu seansı..Kelime İbik
-Abi Horozlarda ne olur?
-İbibik falan..
-"-ik"ini at..!
-İBİB!
Sosyal ağlarda paylaş

valla onu bunu bilmem de gökçe çok tatlı
tuğçe kazaz dan daha tatlı
*!çevresine bakar, ve der ki ''sadece hissettiklerimi söyledim,rica ederim bunu hangisi daha güzel muhabbetine çevirmeyelim'' ve masasına oturur*[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

AAAARGH! bu dizityi uzak tutuuuuuuuaan arghhh!
ACIIIIIIII

ARRRRRRRRRRRRGGGGGGH

ERİYORUUUUUUMMMMMMMMMM!!!!

şaka bi yanahangi kampüs hanigi üninin örencisi kim nerde nasıl bu dzi nasıl bu akdar gerçekçilşkten uzak bi diz

hem cinlsri harçları vercem diye olurken yurtlarda saklısaklı omlet yapyarken öğrenci evinde aakkokus çektenk KUUL arkaları bakın napıyor dizisi.tabiii

bu herifelrin hiç biri üniye girerken yandaki protesto üyüznden cop da yememiştir hiç.nedeeeeeee[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tuğçe den daha tatlı dedim ben yanlış anlaşıldı sanırım
G Ö K Ç E M
Tuğçeden daha tatlı
*!Terlik yemeden kaçmanın yollarını arar*[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

abi nefret ediyorum bu diziden.. izlemiyorum sevmiyorum ..

ama nefret etmemin asıl sebebi. bizim evin oraya geliyolar. 2-3 gibi çekim yapmaya kafam zikilyor. hadi olmadı bu viraj sahnesini tekrar alalım. hadi şurayı tekrar bi şeedelim. yeter lan yönetmen diye bağırasım geliyo pencereden. rahat vermiyolar insna[signature][hline]www.elma.forumu.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...