Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elektrik kesildi

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

sabah kalkmış kahvaltımı yapıp seda sayan izlerken bir anda elektrik gitti. küfür kalay kalktım evden çıkarken bir de baktım apartmanın elektriği var
"anam fatura!" dedim. evet 2 ay ödemediğim için kesmişlerdi elektriği. neyse gittim ödedim ayedaş'a gittim. dediler yarın aççaz ama isterseniz bilen birine açtırın şimdi gidip biz yarın bakıcaz dediler.
kolay bişi mi bu elektrikçi iliğimi kurutur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Gerizekalılar benim de elektriğimi kestiler... Ödenmemiş 1 tane faturam yok, yeni gelen faturanın da son ödeme tarihi yarın. Gittim ödedim borcumu, açma kapama parası dediler, sizi dava etmem lazım dedim, borcum yokken sözleşmenize bağlı kalmadınız ve elektriğimi borçsuz yere kestiniz ve borç tutanağı çıkarttınız. Kadın müşteri temsilcisimi ne haltsa ona gönderdi beni aynı şeyleri tekrarladım, haklı olduğumu anlayınca birini aradı rica minnet, dışarıdan bir görevli geldi, ayedaş aracına bindik eve geldik açtılar, bedava yolculuk yanıma kar kaldı... Azıtmış ayedaş iyice... :X
Sosyal ağlarda paylaş

b1vRiP said:

sabah kalkmış kahvaltımı yapıp seda sayan izlerken bir anda elektrik gitti. küfür kalay kalktım evden çıkarken bir de baktım apartmanın elektriği var
"anam fatura!" dedim. evet 2 ay ödemediğim için kesmişlerdi elektriği. neyse gittim ödedim ayedaş'a gittim. dediler yarın aççaz ama isterseniz bilen birine açtırın şimdi gidip biz yarın bakıcaz dediler.
kolay bişi mi bu elektrikçi iliğimi kurutur mu?
Seda Sayan izleyen adamın ben sözleşmesini fes ederim :D Seda Sayan izliyorsun sabah sabah mazoşist misin nesin abi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...