Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vejeteryan pizza ne lan

gecko

Öne çıkan mesajlar

abi beslenmeyle ilgili en ufak bir fikri olmayan pipisini göremeyen/sıska/vitaminsiz/3 günde bir hasta olan/cips-kola-fastfood diyetinde olan insanların şurda gelip atıp tutması çok acı ya. vejetaryen/vegan'ların %99 u şu topikteki insanlardan daha sağlıklıdır en azından ne yediklerini biliyor adamlar.

son olarak keşke insan çiftliğide açılsada onuda tatsak. moralfagler zırlar ama doğal seleksiyon güçlü güçsüz euheuhe deriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

abi beslenmeyle ilgili en ufak bir fikri olmayan pipisini göremeyen/sıska/vitaminsiz/3 günde bir hasta olan/cips-kola-fastfood diyetinde olan insanların şurda gelip atıp tutması çok acı ya. vejetaryen/vegan'ların %99 u şu topikteki insanlardan daha sağlıklıdır en azından ne yediklerini biliyor adamlar.

Cons niye beni senle aynı fikirde olmaya mecbur bırakıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

gecko said:

ölsemde brokoli yemem artık. gerçi normalde de yemem.

Çiğ brokoli bol limonlu böle = demir+c vitamini şuaları fışkırır vücudundan.

abi her ne kadar kons gerçeklerinin yıkıldığını görüp son bir çabayla ya götü göbeği jüpiter ve satürn gibi olmduğumuzu ya da the machinistteki christian bale gibi 2 boyutlu olduğumuzu iddia etse de et güzel ve gerekli bişey, yemeyen şuursuzdur.

brokoli de on numara bi sebze. böle buharda pişiricen üstüne limon - zeytinyağı - sarımsaklı yoğurt ohşşş :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

son olarak keşke insan çiftliğide açılsada onuda tatsak. moralfagler zırlar ama doğal seleksiyon güçlü güçsüz euheuhe deriz.

sevgilin vegan mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Cons said:

sevgilin vegan mı?

sevgilim baya et yer.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda et yemeyen kimse tanımadım bu arada. en son brokoli yediğimde kusar gibi olmuştum. günde yaklaşık 500-600gr sağlıklı et tüketirim. ama gidipte kafamın basmadığı konular hakkında sığ fikirlerimi topluma açmam.

ayrıca tanıdığım ilk vegan/vegetarian a 10 dakikada bir et ikram etmeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...