Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[TFC] Team Fortress 2 mi geliyor ne?!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

chips&bits pre order olarak tf2'yi sunmuş.

Bu adres üzerinde görebileceğiniz gibi Aralık 2004'de geliyormuş oyun ancak yine görebileceğiniz gibi min. sistem gereksinimleri çok düşük ayrıca screenshotların da tf 1.5'dan farkı yok gibi gözüküyor. Sonuç olarak ilk HL motoru kullanılacak oyunda :(. Hadi bakalım hayırlısı.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

HL2 için, CS:S, TFC2, yeni NS, CS2 hazırladıklarını duymuştum (CS2 olmayabilir de, sadece bir söylentiydi)

yeni TFC'nin grafiklerinin böyle olcağını hiç zannetmiyorum.
Çok eskiden PCGamer'da yayınlanan screen shotlardan bu..
o zamanlar için güzel grafiklerdi,
ama steam çıktı, TFC ve CS grafikleri (özellikle CS) epey bir düzeltildi..

Çıkarsa HL1 için çıkartacaklarını hiç zannetmiyorum, HL2 motoru kullanırlar..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Team Fortress 2 şuan yapım aşamasında. O gördüğünüz SS'ler 2-3 sene evvelsine ait. 1.5 yıl evvel oyunu Source motoru ile yeniden yapmaya başladılar. Fakat Valve henüz TF2'yi resmi olarak duyurmadı. HL2'nin çıkmasına yakın bir tarihte, veya çıktıktan sonra TF2'yi duyuracak.

Ayrıca Half-Life: Source, Day of Defeat: Source, TFC:Source, HLDM: Source'ta çıkacak.
Natural Selection gibi "Third-Party" adı verilen çoğu mod zaten HL2 çıktıktan sonra Source'a port edilecek.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm güzel haber. Zaten "Source" motoru çıkmışken hatta CS: Source'u duyurmuşlarken böyle bir denyoluk yapması Valve'ın beklenmezdi ama oluyor işte öyle şeyler arada.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

e türkiye'de kim bitirdi biz bitirdik?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...