Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türban hakkında bilirkişi yorumu

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

vallahi bence "kekelesin, saçmalasın, bize de malzeme çıksın" mantığıyla çat diye önünü kesip, kamerayı da karşısına dikip sordukları için soruyu, kızı başarılı buldum. böyle bi durumda %90'ı aynen napolyonn'un dediği gibi "türban güzel, ama okulda kötü, aslında tam öyle de değil, siz nederseniz odur heheh anneme babama selamlar :D" yapar.

aynen
muhabirin angut sorularına ve muhtemelen dumanlı kafasına (sdf) rağmen güzel konuşmuş yani
hani bu zamanda böyle çatır çatır konuşmayı da herkesin götü yemez, bilet numarasından yuhalayanların izinin sürüldüğü bi vakitteyiz lol
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

kızın kafası güzel bende türban takıyorum diyor rastasına bide türban takmanın 70 bin çeşidir saçında 50 bin çeşidi varmış bunuda atlamamak lazım.

küsuratlı söylese idi ben inanırdım da böle tam sayı.. olmadı

"72329çeşit saç tipi" bak ne kadar gerçekçi şimdi..
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

kitap said:

9. İçinde suretler bulunan eve melekler girmez (Buhari, Libas 91).

E o zaman fotoğraflarımızı çerçeveletip de koyamayacağız gurban? O da mı günah? Biri şunu fetoş hocaya sorsa ya.

böyle bi inanç var eskilerden (50-60 yıl önce) evinde heykel, resim vb. bulunanların müslüman olmadığı bilinirmiş o zaman şimdiki gbi değil tabii herkes rahatça yaşıyor millet şimdi geriliyor niyeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

sevgili dean.

insanların kafalarına taktıklar şeylerin kökeni seni İLGİLENDİRMEZ.

hiç üşenmemişsin, işsiz güçsüz gibi TÜRBANİRANDAN FİLİSTİNDEN ASLINDA LAKİN Kİ DİNDEN DEÜLDİR tarzı gereksiz argümanlar peşindesin.

türbanın nereden geldiğinden sana ne kardeşim? ister insanların dini emretmiş, ister keyif için takıyorlar, ister seni kıl etmek için, sana ne yani?

adam gelmiş türban filistinden çıkmış falan diyor, biz de şey diyeceğiz değil mi; HA TAMAM O ZAMAN SAV PEYGAMVERİMİZ EMRETMEDİYSE BUNU TAKANLAR OKUMASIN, HATTA SINIR DIŞI EDELİM ATATÜRKÜN CUMHURİYETİNDE DEĞİL İRANDA YAŞASINLAR !!!!BİRBİR

akıl fikir diliyorum sen ve senin gibilere.
maalesef günümüz dünyası o kadar özgür değil. bugün devlet dairesinde çalışırken yakama gamalı haç rozeti takmak istiyorum o zaman ben de. budistim üstelik mantıklı bir açıklamam da var. ama bunu yapsam büyük ihtimal televizyona falan çıkarım.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

çok güzel konuşmuş çok cesur kız helal olsun tayyip power rangers ekibi kızı bulup susturacak ama olsun cesur kız helal olsun tam bir cumhuriyet çocuğu helal.

yoo tam bi cumhuriyet çocuğu filan olmayabilir
televizyona çıkartalım mhpnin 40. yıldönümünü kutlasın da demedim
iyi konuşmuş sadece, haklı olduğu yerler var
haklı olduğu da videonun altındaki "DİNSİZ KARI ŞRFSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ" yorumlarından anlaşılıyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...