Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyuşturucu bağımlısıyla ilgili soru ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

quuq said:

abi nerden buluyor uyuşturucu için parayı?hadi ot falan olsa ucuz o.

bu peynir olayını geçenlerde bir polis arkadaştan dinlemiştim ben de. toptan satışı 1 lira aletin. torbacılar 5 liraya satıyormuş; ama ne verirsen al gitmiş piyasası. eroin imalatından kalan atık maddeler diye anlattı arkadaş, pratikte 0 maliyetli zehir işte.

12-13 yaşında çocuklarla ilgili olaylar anlattı da sinirim tepeme çıktı. hele o kız çocuklarının başlarına gelenler şerefsizliğin de bi sınırı olmalı dedirtiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

quuq said:

abi nerden buluyor uyuşturucu için parayı?hadi ot falan olsa ucuz o.

Peynir ottan ucuz, gerçek eroinde değil aslında leş birşey.

Asıl konuya gelmek gerekirse çok zor bırakması. Antalyada çok yaygın peynir 3-5 denk gelip muhabbet ettiğim elemanlar olmuştu. Nerdeyse çoğu durumun farkında ama tek amaçları para bulur bulmaz peynir almak. Sanki ara ara kafalarına dank ediyor gibi.

Bence ilk bir tedavi edilsin yani şu kriz olayının ilk evresini atlatsın. Sonrada şehirleri araştırın her şehirde kolay bulunmuyor peynir. Düzcede yok mesela, öyle peynir bulunmuycak bir şehire taşınsın, biranlık gazla gidip bulamazsın.
Ama cidden çok zor bir durum çocuğun teki vardı, mesela 5 lirası var atıyorum cebinde peynir alması lazım 20 km yol yürüyordu gidiş dönüş yol parası vermemek için. Aklı olan insan yürümez ama işte sırf ucunda peynir var diye yürüyordu elaman.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi peynir bagimlisi ne ya
bende dedim heralde modlardan biri iste uyusturucuya ozendirilmesin felan diye editledi de
yok abi adam ciddi ciddi peynir yazmis

http://yurticiturizm.com/wp-content/uploads/2010/09/beyazpeynir.jpg

en guzeli sert ve yagli olcak
karpuzun yanina vurucan yarim kalibi

ab bu nasıl bir İMAJ hahah stüdyo peyniri

anatemmi anafermi öyle bir rehabilite merkezimiz vardı birde oraya gidin.
ordanda cıkınca devam edicekse bırakın takılsın 3günlük dünya zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Alpawhezen said:

20km bişey değil ya, ben sucuk için edirneye gidip gelmiştim arabayla gece saat 1 de. baya ciddi bi durum ve sucuğun iyisini bu zmnda bulmak zor adam kazıklıyolar.
neyseki sucuklarımı kendim yetiştiriyorum artık ve baharatları baya iyi. ismini LasVegasMavisi koydum sucuğun.

o sucukları kullanırken poşet tak muhakkak yoksa rectuma baharat felan gitmesin, mumbar olmasın sindirim sistemi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...