Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable 3

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

bu arada en iyi spell kombinasyonu ne?

büyüleri direk atmak yerine aoe koymak daha rahat geliyor bana, 10-15 kişi saldırırken,
o yüzden aoe hali en iyi olan bi büyü lazım.

said:
The best combinations for me are:

Vortex + Snow Storm (Damage + Stun + Very Long Duration/ Large Area + Targeted = 4x Area)
Vortex + Blades (Damage + Stun + Long Duration/ Area = 4x Targeted)
Fireball + Blades (Massive Damage/Targeted)
Fireball + Force Push (Large Damage/Targeted + Area)

Never combine Snow Storm with Shock, Fireball or Force Push though; these combinations suck.

diyen bi yer buldum da, vortex+ice kullanınca çıkan şekil çok güçsüz gibi geldi bana, ama adam övmüş baya. damage değerleri yazmadığı için ne kadar efektif olduğunu bilmiyorum.

sanki fireball+shock iki tane damage büyüsü olduğundan çok damage verir gibi geliyor?
Sosyal ağlarda paylaş

oyun için hazırlanan guidelar saçma hazırlanmış.
bi de xbox versiyonunun üstünden aylar geçti, yine de doğru düzgün bilgiye ulaşmak çok zor.
bazen bişi arıyorum bulamıyorum, konuyla ilgili bulduğum guide ise hiç yardımcı olmuyor.

mesela mourningwood'da silver chest arıyorum, iki cevap şu:

"Mourningwood, exiting The Hole after going through the Monorail, cross the bridge, there is a natural ledge you can walk onto just off the road..."

iyi de the hole çıkışı neresi...

"Upon Fast Traveling to Mourningwood, fight hobbes until you come across what used to be a stone bridge, but is now a wooden replacement..."

iyi de mourningwood'a fast travel ettiğimizde köye ışınlanıyoruz, hobbes felan yok ki köyün içinde...

video var mı, öyle anlaşılır "hobbes ile savaş" diyenin ne kastettiği, diye bakındım.
video da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

yok anlasmislar steamle, games for windows hizmeti olmiyan ulkelerde steamde hicbri zaman satmiycakmis

turkiyeyide adam yerine koymadigi icin mcirosoft alamiycaz istesekte, ondan sonra gelip MS fanboylari microsoft sole iyi bole iyi diyor, ulan daha adam yerine koyup yasadigim ulkeye hzimet satmayi bile cok goren bir firmanin neyini sevicem, yerin dibine batsin, para verip alalim diyoruz vermiyor

bide DLC leri var pc versiyonunda beles, turkiyede live olmadigi icin onlarida alamiycaz beles olmalarina ragmen

allah surum surum surundursun seni microsoft

turkiyeyi kamusal pazardan ibaret goren kafana sey ediiim

genelde aral oluyor bunlarin distributoru. onu korumak icin yapmis olmasinlar?

ya da bizim vergi sisteminden mi cekiniyorlar? online store larin cogu o sebepten gelmedi uzun sure turkiyeye.
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de şu müzik nedir yahu:

http://www.youtube.com/watch?v=fiIHdSuIEjw

lanet olası adamlara küfretmek istiyorum böyle bir müzik yaptıkları için. abv Russell Shaw...

Dungeon Keeper'in muhteşem müziklerini de bu adam yapmıştı.

hayır o değil, bağımlılık yapıyor müzikleri.
fable 3'ün müziklerini de çok sevdim.

bi de şu iki müzik birbirine çok benziyor sanki, desert müziğini ilk dinlediğimde "ya bi yerden tanıdık geliyor ama..." demiştim, sonradan öğrendim Fable 3'ün müziklerinin Russell Shaw tarafından yapıldığı:

http://www.youtube.com/watch?v=qCK_pRIviAc

http://www.youtube.com/watch?v=OYg9yyLA3fU
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Disappear said:

oyunda kral oldugunuzda 300 kusur gun var diye rahat etmeyin, 4-5 kez sonra bir anda son gune geliyorsun ve hic bir uyari cikmiyo yarin son gun hazirmisin falan diye, aklinizda bulunsun. spoilera koymadimki herkes gorsun diye :p

ahah kaldigim yerden oynadiydim dun, hakketen boyleymis bi anda geldi.

bide farkli son var mi oyunda, param azdi iste dedi 1.5m insan olcek dedi biisiye imza attirdi, ok dedim. sonra geldi karanliklar savastik yendim bossu mossu, sonra civil civil kuslar fln eski gunlerine dondu oyun?
tum adamlari kurtarinca farkli bir son oluyor mu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...