Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duman konseri geliyoooo bilgiler burda...

darkness_dream

Öne çıkan mesajlar

oleeeey işte sonunda yeniden çok yakında Duman konseri var bunu kesinlikle kaçırmam.....gelmek isteyenlere bilgi:27 Ağustos Cuma günü,saat 23:59 da,Bilet Fiyatları:28.000.000 TL.,Konser Yeri:Çubuklu Hayal Kahvesi,İstanbul Anadolu yakasında,Üsküdar-Anadolu Kavağı sahil yolunun üzerinde.Beylerbeyini geçtikten birkaç dakika sonra Burunbahçe Mevkii 'ne gelirsiniz.[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

baçeşehir üninin verdiği beadva bi konser vardı,duman

güzeldi mekan fn tam konsrl,k,bu herifler geldi once gitarın telini koğparttlıar sonra sıkıcı,bayık bi şekilde şakılarını sölediler,zaten koserin yarısnda az olan seyiricinin yarısı da gitti.konse btiiğinde hem biz hem onlar bi oh be çekti.[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

50cent adı üstünde. :)
Neyse benim her türlü müziğe saygım var, giderim gitmem o ayrı tabi de saygı göstermeliyiz, yoksa bi bakarsın bize satanist demişler yok metalciler kedi keserken yakalandı falan demişler. Biraz daha önyargısız ve dikkatli davranmalıyız. ;)[signature][hline]This fire is burnin' and it's out of control
It's not a problem you can stop It's rock n' roll

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 22 Ağustos 2004 16:49 tarihinde demiş ki:
yok abi yabancılya alakası yok
mesela 50 cent e 50 cent vermem, pentagrama giderim ama.

kesinlikle katılıyorum
bu arada duman canlıda harbi kötü bunu herkes kabullensin(fanlar manlar toptan kabullenelim)[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

ooff gene fifty miftiy cent başlamayınya.bu topiğimide kitletceksinizyau.yetti biliyoruz zaten o adamın yeni fifty centin elli kuruş değil beş kuruş bile etmediğini.bırakın beh eaaa....deymes ehüe.buarada bu topiği sadece konum hakında bilgi fermek için açmıştım.yorumlarınız nedir diye değil.herneseyau saygı duyarım eyvallah.herkesin kendi görüşü....[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

Enteresandır bende adamların albümlerini pek sevmem ama koserlerinde zevk alıyorum. Mesela bir örnek verelim: Bu şehir rakıyla yaşar bu şehir cigarayı çeker... diye giden bir şarkıları var. Amcamlar bunu albümde son derece basit bi şekilde okumuşlar. Oysa konserlerinde bu şarkıyı hafif bir rock n' roll hafası estirerek söyleyip sonra normal haliyle söylüyolar. Albümde pek ilgi çekmeyen şarkı o yorum sayesinde pek keyifli bir şarkı haline dönüşüyor.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkness_dream, 23 Ağustos 2004 09:31 tarihinde demiş ki:
buarada bu topiği sadece konum hakında bilgi fermek için açmıştım.yorumlarınız nedir diye değil.

tabii saol da söyliyeyim dedim. zaten bence kötü. konserde bi tarz yaratalım diyorlarda bayıyo bir süre sonra bence? ama sırf bunusevenlerde var. ki gerçi çok da konserlerine gitmişliğim yoktur:)?[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

puuhmm iimi geceden kalmayım gene...bugün sözde erkenden yatcaktım gene sabahın onu olduya...içim kıyıldı özellikle Nickelback_how you remind me fe nodoubt_dont speak i dinlemktenhe...fe daha yatcamda öglen iki iki buçuk gibi Ataşehirde olcam ayvayıyedim.fe söz fermiştim benimkine erkenden uyucagıma....öhm herneyse efet sahnedede iyiler bence.çok izledim sahne performanslarını iyiler....ama dedigim gibi herkezin kendi görüşüdür kimse kimseye bişey diyemez....kimine göre sarkıları bayıcı,kimine göre (örnek bana göre)oldukça iyi fe içten söylüyolar.keşler gibi söylüyor olabilirler hatta gibi değil keşin takendisi olabilirler ama ben bunu sefiyorum....sadece bişey iyi degildi gecenlerde gene Dumanın konseri fardı Dumandaki eleman olan şu Berk(sarı kafalı metro seksüel olan)ehüe o esrar çekmişti geçen konserinde.bilmiyorum gidenler farketmişmidir falla bilemem ama benim arkadas baya iyi fark etmiş.adam gitarını çalarken arkasına dönüp dönüp çekiyomuş.sanki bi acelesi far illa orda çekiyoyau.bitek bu ii degildi.ama bunu onlar feya onlardan biri yapınca çokta mühimdegil benim için ehüe nihehaha....nese ben anca hazırlanırım daha sigara sözü ferdim kendime ben zıpladım.bai.[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...