Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun gerçekten çok güzel gözüküyor.

emr00

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun gercekten almaya deger gibi.Level dergisinin bu oyuna bu kadar olumlu yaklastigina sasmamak gerekir.Ben bu oyunu almayi dusunuyorum ama gercegi söylemek gerekirse kutusunu,kitapcigini vs.. isterim.Amazon getirtmiyor turkiyeye.Peki avaturk bu oyunu ne zaman getirir bilgisi olan varmi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

kutusunu kitapçığını bence boşver internetten indirip oyna
hiçbir anlamı yok çünkü, yarın rafta duran bir kutu kalacak çünkü geriye :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bence internetten indirmek tam bir işkence ayrıca ben kendimden bahsedecek olursam bende aldığım şeylerin kutusunu saklama hastalığı vardır... aldığım monitorun bile koca karton duruyor evde dolabın ustune kaldırttım :P swgnin geldiği kargo kutusu daocun geldiği kargo kutusu hepsi duruyor lol :)[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse

[Bu mesaj fortinbras tarafından 22 Ağustos 2004 15:23 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fortinbras tarafından 22 Ağustos 2004 15:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben avrupaya gidicem ordan alırım diyordum da ukgames.com da daha gelmedi gozukuyor amazon.co.uk de geldi gibi gozukuyor ben de anlamadım gitti

ahaha gelen strategy guideymis bende diyorum 10 pound lan bu çok ucuz diye lol :)[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse

[Bu mesaj fortinbras tarafından 22 Ağustos 2004 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arada amazondan getirtebilirsin oyunu douwantitle ama 35 dolar kargo parası alıyor şirket bir hafta 10 gun içinde kesin gelir ama 85 dolara fırlıyor maliyet yani 120 milyon flm baya pahalı bir oyun için hele internetten 75 milyona almak varken ama bu durumda kutuya ve kitapçığa 50 milyon vermiş oluyorsun :)[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

alacaksanız gameloaded.co.uk'den alın
27.99 £ a geliyo kargo dahil
şu anda pre-order ama, henüz gelmemiş avrupaya anlaşılan[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

netlimiter ile downloaduna bir sınır koyarsın, aynı anda online oyununu da oynarsın sorunsuz, bi yandan da azar azar gelir oyun[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
emr00, 22 Ağustos 2004 15:42 tarihinde demiş ki:
Bu arada;Bende kablonet var yani download sirasinda kesilme olasiligi cok dusuk.Diyelimki bissi oldu internet baglantisi gitti.855MB download'a en bastanmi baslicaz??

eger flashget kullanıyorsan tekrar baglanamıyordu en son.fg i kapatip tekrar açıp oyle devam edebilirsin.[signature][hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
emr00, 22 Ağustos 2004 15:42 tarihinde demiş ki:
Bu arada;Bende kablonet var yani download sirasinda kesilme olasiligi cok dusuk.Diyelimki bissi oldu internet baglantisi gitti.855MB download'a en bastanmi baslicaz??

Bu sadece bu oyun için geçerli değil ki, netten büyük dosya indirirken bu risk hep var. Ama internetle tonla download programı var, bir problemin olmaz.

Şimdiye kadar oyunu alan bütün arkadaşlar netten indirerek aldı. Diğer arkadaşların dediği gibi kutu ve kitapçığa 50 milyon vermek gereksiz. Keyif sizin tabi. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi biraz sorum olucak;
1)Hangi serverdasiniz?(Turk cogunlugu)
Turk cogunlugu dedim cunku oyun turklerle daha zevkli hale geliyor yoksa yabancilarla oynamaya EQ'dan aliskinim

2)City Of Heroes acc alirken,Lineage 2'yi neden aliyoruz??(oyun hakkinda hic bir bilgim yok,siteye girip arastirmadim bile yani Lineage 2 oyunla alakali birseymi??)

Cevap yazarsaniz sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
emr00, 22 Ağustos 2004 15:40 tarihinde demiş ki:
Hmm aslinda bu kadar cok saticak bir oyunu avaturk'un getirmesi lazim.Ama heralde güvenemiyorlar.Neyse en mantiklisi,hesaplisi ve en cabuk oynanabilmesi icin heralde internetten indirmek gerekiyor.Bunu düsünecegim,bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim

bence avaturkün getirmeme nedeni oyun burada pek tutmadı gibi , bi buranın forumuna bakın bir de swg nin yani :)

ama ben eğleniyorum oynda zırt pırt karakter açıyorum :)[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
emr00, 22 Ağustos 2004 19:38 tarihinde demiş ki:
Peki bu Lineage tam olarak nedir?

o da online bir oyun
aynı firma çıkardı bu ikisini
o daha eski bir dönemde geçiyor :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...