Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

deus ex 2 nin motoru

Lixad

Öne çıkan mesajlar

şimcik şöle bir sorunum var
sistemim
p4 2.8
512 ram
ati readon 9200s

bende çalışıyor deus ex ama en düşük çözünürlükte bilem kasıyor. Thief3 de aynen öle ya herşeyi düşürüyorum oyun sürünme durumunda bile böle tkaılıyor hasta ediyor beni

ati kartlarıyla bi alıp veremediğimi var ion stormun anlayamadım ben naısl çözerim bu problemi patch falanmı yapmam lazım?[signature][hline]Alma?
Mater?

[Bu mesaj Lixad tarafından 08 Ağustos 2004 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

patch yapman lazım ...
deus ex 2 1.2 patch i var ...
kaplamalar ve pixelshader ların dogru kullanılmamasından kaynaklanan ciddi performans sorunları var dırekt cıkan 1.00 tarzı ilk sürüm versiyonlarda ...
oyunların patch leri kayda deger hızlanma saglar ama bahsi gecen motor zaten cok şey isteyen bir motor cook da umutlu olma ...
:)[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

ehe aynı sorun bende deus ex 1'de vardı. hatta ekran kartımla birlikte gelmişti, bak dehşet çalıştırır bu oyunu deneyin görün hesabı. orjinal oemdi yani. ona rağmen oyun rezil çalışınca koşmuştum. sadece ekran kartında bitmiyor yani, driver'dı anakarttı versiyondu falan önemli.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lixad, 08 Ağustos 2004 23:12 tarihinde demiş ki:
de doom3 falan taş gibi çalışırken diğer oyunu minimum özellikte bile süründürmesi beni deli etti

+1

demosunu bile oynayamamıştım deus ex 2'nin.
demek patch gerekiyormuş.. hmm[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi hafif bi genelleme olacak ama doğruluğu tartışmasız olacağından sorun olmaz:

deus ex 1 kaç sene önce çıktı
o zaman celeron 850, 256 ram, winfast 32 ram tnt2 ile sorunsuz paşa paşa oynamıştım başkasının makinesinde.tabii çözünürlüğü abartmadan.

sene 2004.p4 1.8 ghz, 512 ram, 64 ram gf2mx.
1024x768 de hafif takılmalar oldu aynı oyunda.herhalde vaktinde 800x600 oynamışım, yani demek istiyorum ki sistemi hortumluyor resmen..[signature][hline]Nursery rhymes are said Verses in my head Into my childhood, they're spoonfed Hidden violence revealed Darkness that seems real Look at the pages that cause all this evil
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Lixad, 08 Ağustos 2004 22:54 tarihinde demiş ki:
şimcik şöle bir sorunum var
sistemim
p4 2.8
512 ram
ati readon 9200s

bende çalışıyor deus ex ama en düşük çözünürlükte bilem kasıyor. Thief3 de aynen öle ya herşeyi düşürüyorum oyun sürünme durumunda bile böle tkaılıyor hasta ediyor beni

ati kartlarıyla bi alıp veremediğimi var ion stormun anlayamadım ben naısl çözerim bu problemi patch falanmı yapmam lazım?

oha p4 1400 512 ram geforce 2 64mb ekran kartı var falan var ben almıştım bu oyunu oynarım en düşükte diye :D elimde patladı o zaman cd.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...