Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkiye vs Avusturya [27.10.2010 - 20:30]

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

bu takım kurulurken bir turnuva yapıldı derece yapanlar seçildi veya buna benzeyen bir puan sisteminemi bakıldıda ben bilmioyorum ? yoksa internette forumlarda daha cok post kasan veya ladder sisteminde yüksek puana çıkanlarımı alındı(sonuçta herkez ladder kasmıo,ki kaldıki bu liste baz alınacak birşey degil) siz beni,aydınlatsanız daha iyi olur.Anlamak istediim şey siz ince eleyip sıkmı dokuyorsunuz yoksa ladder sisteminde no-life sc2 kasan insanlarımı alıosunuz milli takımınıza?

ayrıca ben kimseyi kücük düşürme veya aşalama gaayesinde degilim kimse uslubumdan bunları cıkarmasın cünki burda proyum die geçinenleri bw de zaten hayli hayli aşalamışımdır zaten konu o degil.demek istediim siz ülkenin takımı die bi organizasyon yaparken kime sordunuz veya takımı kuran kişi kendine bu görevi nası üstlendi? siz takımı kurdunuz oyunlara girdiniz,oynadınız yabancılara karşı peki herkez buna okeyi verdimiki siz bu maçlara cıktınız.
Sosyal ağlarda paylaş

LM said:

internette forumlarda daha cok post kasan veya ladder sisteminde yüksek puana çıkanlarımı alındı(sonuçta herkez ladder kasmıo,ki kaldıki bu liste baz alınacak birşey degil) siz beni,aydınlatsanız daha iyi olur.Anlamak istediim şey siz ince eleyip sıkmı dokuyorsunuz yoksa ladder sisteminde no-life sc2 kasan insanlarımı alıosunuz milli takımınıza?

ahhhhh ah http://sc2ranks.com/c/577/tr/ burdan puana göre alınmadığını açıkca görebilirsin 2.3.4.5.7. 9. adamlar milli takımda değil... post kasmakla takıma girmek arasındaki bağlantıyı anlamış değilim...takımdaki oyuncular için 10kez yazıldı ama hala soruyorsun söyliyim şu ana kadar betadan bu yana yapılan turnuvalarda en iyi dereceleri almış oyuncular blood esl'de 2 turnuvada 1. , sugosu eski wcg winnerı ve birçok craftcup esl cup gibi yerlerde çeyrek finallere gelio tarsonu dövüyor , oyman tr nin en yüksek puanına sahip her esl turnuvasındada paşalar gibi ilerliyor , vendetta beta döneminde çok güzel tokatladı milleti scturk turnuvasında o zamandan gösterdi kendini, darvin yine scturk mouse ödüllü turnuvası şampiyonu , fevax tr nin en iyi zergi ... yani sen bu seçilmeler hakkında veya milli takım,esl milli takımlar olgusu hakkında en ufak fikrin yokken gelip bu kadar şey demen sana olayı en ince ayrıntısına kadar anlatılması gerektiğini düşünmen ve senin onayını almalarını gerektiğini ima etmen çoook büyük hata ...
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

LM said:

internette forumlarda daha cok post kasan veya ladder sisteminde yüksek puana çıkanlarımı alındı(sonuçta herkez ladder kasmıo,ki kaldıki bu liste baz alınacak birşey degil) siz beni,aydınlatsanız daha iyi olur.Anlamak istediim şey siz ince eleyip sıkmı dokuyorsunuz yoksa ladder sisteminde no-life sc2 kasan insanlarımı alıosunuz milli takımınıza?

ahhhhh ah http://sc2ranks.com/c/577/tr/ burdan puana göre alınmadığını açıkca görebilirsin 2.3.4.5.7. 9. adamlar milli takımda değil... post kasmakla takıma girmek arasındaki bağlantıyı anlamış değilim...takımdaki oyuncular için 10kez yazıldı ama hala soruyorsun söyliyim şu ana kadar betadan bu yana yapılan turnuvalarda en iyi dereceleri almış oyuncular blood esl'de 2 turnuvada 1. , sugosu eski wcg winnerı ve birçok craftcup esl cup gibi yerlerde çeyrek finallere gelio tarsonu dövüyor , oyman tr nin en yüksek puanına sahip her esl turnuvasındada paşalar gibi ilerliyor , vendetta beta döneminde çok güzel tokatladı milleti scturk turnuvasında o zamandan gösterdi kendini, darvin yine scturk mouse ödüllü turnuvası şampiyonu , fevax tr nin en iyi zergi ... yani sen bu seçilmeler hakkında veya milli takım,esl milli takımlar olgusu hakkında en ufak fikrin yokken gelip bu kadar şey demen sana olayı en ince ayrıntısına kadar anlatılması gerektiğini düşünmen ve senin onayını almalarını gerektiğini ima etmen çoook büyük hata ...

Yorma güzel ağzını sleep. Adamın işi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Ne dese boşa çıkıyor. Bir plan ortaya koy şöyle alınmalı de diyoruz adam onada cevap vermiyor. İllada trollük. Milli takım oyuncuları nasıl alınmalı diyoruz cevap yok. Halen saldırı halen saldırı. Anlaşılan bazılarını muattab almamamız gerekiyormuş üzüelerek sölüyorum bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

1. benim bu eleştirim neden sizi gerdi onu anlayamadım,neden eleştiriye kapalısınız

2.benim milli takıma girme gayem yok zaten istesem girerdim

3.sleeep o listede saydıın adamlarla konuş b.net account una oynayalım stream edilsin maçlar sonra gel bu topiğe tekrar yazı yaz öle tokatlıyorlar böle gömüyorular böyle bestler cart curt die.o kurduun ufak sc dünyasında bogarım seni anlamazsın ne olup bittiini bakmışın silivermişin sc yi anladın??? kim olduumu bilmeden gazel okuma.

4.oymana cwp olarak ta güncel bi turnuva yapılsın dereceye girenler arasında daha kapsamlı veriler göz önünde bulundurulsun (online olma süresi,geçmiş başarıları,az olan commuinty nin kabul etttii kişiler vb.) öyle seçilsin liste.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

stream yapmakta zor bişey değil.
iki de bir oo stream güzeldi eline saglık
emek vermişsin geyiklerini de geçin artık.

teknik falan bir zorluğu yok tabi ki ancak zaman ayrılması gereken bir şey, zaman ayıran kişilere de zamanlarını ayırdıkları için teşekkür etmenin neresi yanlış veya niye batıyor sana ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

şu saçmasapan milli takım muhabbetini bırakın artık
varsa bi clanınız girin oynayın
cocukca TR vs. Avusturya MİLLİ MAÇ cCc diye çıkıp durmayın ya.
çolugu çocugu peşinize takıp rant peşindesiniz resmen.

katılınılan organizasyon "nation wars" doğal olarak da katılan takımlar ülkelerinin ismi ile katılıyor. ortada abarttığın gibi ccclik bir durum yok sadece ilgilenenler için haber verilmiş, starcraft bölümünde. neden irite oldun bu kadar ?
Sosyal ağlarda paylaş

LM said:

1. benim bu eleştirim neden sizi gerdi onu anlayamadım,neden eleştiriye kapalısınız

2.benim milli takıma girme gayem yok zaten istesem girerdim

3.sleeep o listede saydıın adamlarla konuş b.net account una oynayalım stream edilsin maçlar sonra gel bu topiğe tekrar yazı yaz öle tokatlıyorlar böle gömüyorular böyle bestler cart curt die.o kurduun ufak sc dünyasında bogarım seni anlamazsın ne olup bittiini bakmışın silivermişin sc yi anladın??? kim olduumu bilmeden gazel okuma.

4.oymana cwp olarak ta güncel bi turnuva yapılsın dereceye girenler arasında daha kapsamlı veriler göz önünde bulundurulsun (online olma süresi,geçmiş başarıları,az olan commuinty nin kabul etttii kişiler vb.) öyle seçilsin liste.

kitine oynuozmu kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca ben o milli takımdaki herkezi tokatlıorum, kimse bana nie sen milli takıma gelmek istermisin demedi?
cidden hani kimse bana ulasmadı bu konuda, aktifken bile,
turnuva baz alınıosa alla sükür turnuva tecrübem o saydınız adamlardan fazla
kimse bana gelip milli takımda oynarmısın demedi
burda bi iş var arkadaş,
pentegram biraz kayırıyor gibi..
ille penregramlan kankamı olmamız lazım milli takıma girmek için!?!?! NE AYAKSINIZ
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...