Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Paticik Radyo] 21/08/2004 yayini

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

Ayrica sende bu liste varken .. :)

125. Ankarali Turgut - Vicdansiz Kizlar (2:06)

heuheue

İsteruuuk isterukkkkkkk[signature][hline][spo=sikayet] Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Anaaa buda varmis...

180. Ata Demirer - Tavla (3:41)

bunuda isterukkk isterukkkk :P

tabi bunlarida atlamak olmaz ...

418. Cenk Ve Erdem - La Vidan Yok La (3:47)

[signature][hline][spo=sikayet] Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.[/spo]

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 21 Ağustos 2004 01:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caranlothwen, 21 Ağustos 2004 01:33 tarihinde demiş ki:
bonecrusher demek lazım mı illa paticik e hitap edebilir miyiz?

eh bana cingıl hazırlıyorsanız, dj bonecrusherla ilgili birşey olması lazım :)

radyolarda veya kral tv'de duymuşsunuzdur bu tip cingılları..
arkada şarkı çalar.
birisi de "ayşe buraya yumruk havaya" "yüzyılın en iyi şarkıları için rockarız, her pazar günü hede radyoda" felan gibi şeyler :)[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

whitedagger:
cenk ve erdem - la vidan yok la
bivrip:
manowar - kings of metal
pyro:
mfö - ele güne karşı
haplo:
rem - losing my religion[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 21 Ağustos 2004 01:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Orta okuldaydım o zamanlar oyle yabancı muzık felan dınlemzdım fazla bısıler yapayımd edım gıttım 88 mıydı neydı.. aldım summer hıts kıvamında bı kaset ( o zamanalr summer hıts felan benım bıldım yoktu ) english man in newyork felanda vardi kasette...

b yuzu 1. parca ...

b yuzu 3. parcada sanirim yeke yekeydi...[signature][hline][spo=sikayet] Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...