Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin 4.0.1

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum kaç kere söylendi ama;

1. Paticik demokratik bir forum değil
2. Her üye eşit değil
3. Bu alandaki tek bölüm moderatörü ben değilim
4. Eğer trollendiğini düşünüyorsan, şikayetini eder, gelecek cevabı beklersin.
5. İnsalara "aptal köpek" demeye hakkın yok, insanların gittiği üniversiteyi veya eğitim düzeylerini değil aşağılamak, eleştirme hakkın bile yok.

Ne düzeyde WoW oynadığın, hangi guildde olduğunun hiçbir önemi yok, eğer sinirine hakim olamıyorsan, eğer yazdıklarını kontrol altına alamıyorsan orada biraz duracaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yetenek istemeyen bir classa bu kadar güçlü healing vermek çok ayıp çooooook.

ari kovanina comak sokan adamin aglamayada hakki yoktur, ogretmedilermi bunu universitede?

gerci ilkokulda ogretmislerdi bole turkce kitaplari vardi resimli hatirliyorum hayal meyal

hem provakasyon yapican sonra biri gelip cevap yazinca klasik Q_Q

hadi yavrum hadi, warlockTR degil burasi
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

2. Her üye eşit değil
5. İnsalara "aptal köpek" demeye hakkın yok, insanların gittiği üniversiteyi veya eğitim düzeylerini değil aşağılamak, eleştirme hakkın bile yok.

Ne düzeyde WoW oynadığın, hangi guildde olduğunun hiçbir önemi yok, eğer sinirine hakim olamıyorsan, eğer yazdıklarını kontrol altına alamıyorsan orada biraz duracaksın.

Çoban köpeği sürü tabiri var orada ki bu ilk kez duyulan bi tabir değil orada aptal köpek gibi bir tabir yok hakaret yok alınıyorsan çoban yaparım onu ha yok ben çoban olmak istemiyorum diyorsan gider aynı örneği holding bazında verir seni genel yönetici yaparım. Bu noktalara takılmana şaşırdım.

İnsanlara hakaret etmiyorum gördüğün üzere bir adam geliyor her konuda fırsat buldukça bu tarz mesajlar atıyor ve sen görmezden geliyorsun altına ne hikmetse ki bu büyük ihtimalle viktor tarafından senin dürtüldüğünü gösterir gelip birkaç dk sonra mesaj atıyorsun aklınca beni uyarıyorsun ve onun arkasına geçiyorsun.

Geldin gördün tependeki mesaj uygunsuz mu ? Uygunsuz ee ne diye bekliyorsun ? Uygulasana yaptırımını. Bi oylama açsanıza şu forumda bak bakalım kaç kişi sizden memnun çıkacak.

Görevinizi yapmıyorsunuz bariz suçu olan adamı görmezden geliyorsun benim iki iyi niyetli kelimeme kafayı takıyorsun.

İyi bir oyuncuyum hepiniz üç kuruşluk oyuncularsınız diye mesajın yok benim burada ya da guildim hepinizi döver diye mesaj atmadım ama ne zaman pozisyonundan bahsetsem birileri alındı bunun adı eziklik. Başkalarının ezikliğini ben çekmek zorunda değilim ki ? Ben kimseden ayrıcalıklı muamele beklemiyorum ki ? Ben sadece ADİL bir yönetim anlayışı ve becerikli yöneticiler istiyorum. Es geçen yöneticiler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

said:
Yetenek istemeyen bir classa bu kadar güçlü healing vermek çok ayıp çooooook.

ari kovanina comak sokan adamin aglamayada hakki yoktur, ogretmedilermi bunu universitede?

gerci ilkokulda ogretmislerdi bole turkce kitaplari vardi resimli hatirliyorum hayal meyal

hem provakasyon yapican sonra biri gelip cevap yazinca klasik Q_Q

hadi yavrum hadi, warlockTR degil burasi

Provakasyon değil orada veriler mevcut hüküm belli.

Ben bütün healing classlarını hardcore raiding yaparak denedim ve hangisinin daha çok yetenek istediğini hangisinin az yetenek istediğini gayet iyi biliyorum. Efor bakımından hangisi daha rahattır hangisi daha fazla efor gerektirir bunları da biliyorum sadece ben değil aynı tecrübeye sahip binlerce kişi vardır. 10 guild ismi vereyim 10 tanesine git ve bu soruyu sor aynı cevabı alacaksın.

Ben burada bir yorum yapıp birşey söylüyorsam bu verilere ve bir birikime dayanıyordur. Eğer varsa aksini ispat edebilecek argümanların varsa aksini ispat edecek tecrüben sunarsın tartışırız. Yoksa ezbere konuşmuş olursun önce trollemeye kalkarsın sonra eline yüzüne bulaştırıp durumu kurtarmak için böyle post atarsın bizde sana bakar güleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Çoban köpeği kavramına takılmadım zaten farkındaysan, adama "aptal köpek" diyorsun alenen ve uzaklaştırılırsan - ki bunu yazdım Yönetici Alanı'na, takdir Genel Yöneticilerin - bundan uzaklaştırılacaksın, bana çoban köpeği falan demenden dolayı değil.

Ha evet, Viktor MSN'den uyardı beni, ÖM göndermek yerine "adam bana hakaret etmiş" diye, burada da bir gariplik yok.

Viktor'un koyduğu resimde uygunsuz bir mesaj/ileti/yorum var da ben mi görmüyorum? Sana "aptal köpek mi" demiş, gittiğin üniversiteyi, aldığın eğitimimi küçümsemiş? Hayır. Nedir Paticik kurallarına veya WoW bölümü kurallarına aykırı düşen?

Tekrar söylüyorum, burası demokratik bir ortam değil, ama bu demek değildir ki sen başkasına hakaret edebilirsin.

Viktor veya bir başkası alenen başka bir kullanıcıya bu bölümde hakaret ederse, aynı cezayı alırlar, pekçok kez de benzer konulardan farklı arkadaşlarımı bu bölümden uzaklaştırdım.

Zaten senin nasıl bir mantıkla hareket ettiğini anlamıyorum, bir insana nasıl iyi niyetle "aptal köpek" diyebilirsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Trolleyip tartışma başlatıyor bunun muhabbeti başka bir bölümde geçti daha önce bunu ılımlı karşılayacaksın adamları birkez olsun cezalandırmayacaksın ve aylardır aynı şeylerle gelecekler ama ben cevap yazınca dert olacak.

Sorun bu zaten. Sizlerin sorumsuz yönetim anlayışı işleri bu noktaya getiriyor. Alakasız ve troll amacı güden mesajlara izin vermezseniz kullanıcılar kendi sorunlarını kendileri çözmeye kalkmaz.

Ama yok o benim arkadaşım bak ne cici yazmış dersen daha çok sorun yaşarlar.

Benim burada insanlara bazı konularda yardımcı olup mesaj yazmak dışında birşey yaptığım yok ama bu durum birilerine batıyor ve işi bu boyutlara getiriyorlar. Aç arka sayfayı oku veri sunup diğer konudaki mesajımdan bahsetmişim sonrasında ne cevap gelmiş.

O mesajı sevimlilikle görüyorsan o zaman benim aptal köpeği de scooby gibi birşey sanıp ay ne tatlı yorum yapmış diyebilirsin.

http://www.kidsuki.com/Images/scooby-doo.jpeg

Hatta resim koyayım şık gözüksün.
Sosyal ağlarda paylaş

Castiel said:

Gangren said:

2. Her üye eşit değil

Çoban köpeği sürü tabiri var orada ki bu ilk kez duyulan bi tabir değil orada aptal köpek gibi bir tabir yok hakaret yok alınıyorsan çoban yaparım onu ha yok ben çoban olmak istemiyorum diyorsan gider aynı örneği holding bazında verir seni genel yönetici yaparım. Bu noktalara takılmana şaşırdım.

İnsanlara hakaret etmiyorum gördüğün üzere bir adam geliyor her konuda fırsat buldukça bu tarz mesajlar atıyor ve sen görmezden geliyorsun altına ne hikmetse ki bu büyük ihtimalle viktor tarafından senin dürtüldüğünü gösterir gelip birkaç dk sonra mesaj atıyorsun aklınca beni uyarıyorsun ve onun arkasına geçiyorsun.

Geldin gördün tependeki mesaj uygunsuz mu ? Uygunsuz ee ne diye bekliyorsun ? Uygulasana yaptırımını. Bi oylama açsanıza şu forumda bak bakalım kaç kişi sizden memnun çıkacak.

Görevinizi yapmıyorsunuz bariz suçu olan adamı görmezden geliyorsun benim iki iyi niyetli kelimeme kafayı takıyorsun.

İyi bir oyuncuyum hepiniz üç kuruşluk oyuncularsınız diye mesajın yok benim burada ya da guildim hepinizi döver diye mesaj atmadım ama ne zaman pozisyonundan bahsetsem birileri alındı bunun adı eziklik. Başkalarının ezikliğini ben çekmek zorunda değilim ki ? Ben kimseden ayrıcalıklı muamele beklemiyorum ki ? Ben sadece ADİL bir yönetim anlayışı ve becerikli yöneticiler istiyorum. Es geçen yöneticiler değil.

cok komiksin yani, gang eger sana lak diye yaptirim uygulasaydi AMA RERORORRO ADMIN ARKADASISIN TABI HEMEN UCURUYORSUN olucakti olay, adam aksine iyi niyetiyle baskasina kuduz kopek dedigin halde beni kirmayi goze alarak ban degil uyari vermis sirf sole sacma sapan otme diye dahada sacmalamissin

bak bakalim su bolumde kac kisi su tavrini onayliyor, icinde oldugun her konuda sidik yarisi var, gelip dalga gecincede agliyorsun

otur bence bir kendi postlarini oku ben nasil bu kadar irrite edici bir adam oldum diye, ama yok yani konu ego olunca boyle oluyor, ben kimseye ezik demedim derken bile ezige ezik demek gunahmi mentalitesi ile yaziyorsun lol

ah bi farketsen kendini boyle buyuk taktim ederken ne kadar kucuk duruma dustugunu bence kendin birakicaksin ama o ego bariyerini kirmak heleki bu yasindan sonra cok zor valla

ama neyse aynen devam et, eglence malzemesi cikiyor arada

http://www.youtube.com/watch?v=gTkCjRizuvk

bak senin gibiler buyuyunce bole oluyor adsfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

levl 80 paladin tanklaması ne durumda şu anda?

eğer orta levellerdeki gibi ise , ölen pala tankın oyunu silmesi falan lazım benim gözümde. çata çuta kesiyorum dps miyim tank mıyım belli değil. nerf gelir tahminen protectiona , gelmeden kasabildiğim kadar kasayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş nasıl bi iş bu. full heirloom ret spec ile daha az dps yapıyorum prottan -.- 3 HP divine storm atana kadar zaten 14 sn geçiyor. diğer yandan Hammer of the Righteous her moba vuruyo zaten 3 saniyede bir. seals of command gelince düzelir mi bu multi target dpsi retin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...