Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş ilanı

Bone

Öne çıkan mesajlar

LuNiZ said:

yalniz kimse cobol ve fortran dan bahsetmemis.. tabi simdiki pati ahalisi yeni emeklerken geberdi fortran :P ondandir :D

bu arada cidden 30 yasini gecmemis bi adamda fortran cok iyimser bir durum :P

simdi dusundum ben 17 sene once falan fortran da bi paint kilikli bisey yazdiydim.. anami aglatmisti.. :D iyk hatirladim kotu oldum..

btw.. Bone bu arada "di" bunlarin hepsini yapabilior.. dellendigine bakma.. voltran o..

tim sakin ol aslanim.. gecti.. sakin :D
edit: hadi kaynasin :D olur bence bu is..

bu arada joygame e bok atmayalim ofis ortami inanilmaz keyifli ben cok seviorum mekani.. arkadasim calisiyor orda :D

benim bildiğim fortran ders olarak veriliyor hala yenibirler falan alıyor hep(fizikçiler en azından) ölmedi yani hala kullanıyoruz biz :P
Sosyal ağlarda paylaş

fortran bayağı kullanılıyor :sdfsdfsdf

gerçi uyum sağlayan mühendis tayfası hemen matlab'a geçivermiş ama yine de kullanılıyor fortran

cobol'un oyunu vardı bi 10-15sene önce herhalde.ya da daha fazla bilemedim. colobot gibi bişiydi adı. sonra 3dsi de çıktı. bayağı güzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

anaaaaam

uzuldum abiler adiniza yeminle..

bak bu cok faydali bilgi oldu matlab diip duruyorlar bende digeri diildir diyordum icimden ahahahahah..

saka bi yana vay anasini demek zaman icinde evrim bu sekilde gerceklesti ha..

ben bole orta iki demiydim ortason damiydim neydim tam hatirlamiorum o prg u yazdigimda bole sagda solda okurken qbasic den sonra, vb den oncesi budur falan seklinde bir sapkin kani yerlesmisti bende :) sonucunda ogrendiydim iste..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...