Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman 4.0.1

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Spesifik olarak elemental shaman icin rotasyon ve statları vereyim kafanız karısmasın.
Spell power ya da intellect her zaman icin 1. sırada
% 17 spell hit yapıncaya kadar spirit.Neden spirit diyenler icin cvp 1 spirit = 1 hit rating elemental precision talentı sayesinde.
Spirit combat mana regen icin cok iyi, ki dusuk item seviyelerinde mana ozellikle elemental shaman icin sıkıntı olabilir.
Haste listemizin 3.sırasında ve hemen arkasından da mastery geliyor.Mastery yuzdeniz onemli zira.LB Cl ve LvB mana costu olmadan threat yaratmayan ve % 75 dmg vuran extra 1 spell daha gonderir.% 30 civarı gayet iyi 1 yuzde ama cok da kasmayın geardan gelir yeteri kadar rating.Crit de aynı sekilde.
Sp/int
Spirit = hit
Haste
Mastery
Crit

Rotasyon gayet kolay ama arada kacırmamanız gereken proclar var.
Searing totem her zaman yerde olmalı /lightning shield surekli up
Flame shock
LvB
LB spam
6 stack ve ustu lightning shield orb oldugu zaman earth shock.İsterseniz 9 stack da bekleyebilirsiniz ama genel olarak 7-8 orb sırasında kullanmak en yuksek dps artısını saglıyor.

DoT timer vb 1 addon kullanıyorsanız flame shock dot unu takip ederek rotasyonunuzu devam ettirirsiniz.
Elemental Mastery rotasyon baslarken kullanmayı ihmal etmeyin.
Use olan 1 trinketiniz varsa macrolayın ki maksimum dps artısını alın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben yeni cata aldım, uzun bi süre ara verdikten sonra tekrar başladım şuan 83'ledim enh gidiyorum daha öncede full ench oynamıştım.(Tbc zamanı resto) O kadar alıştım ki enche şimdi herkes pve için ele demiş, eh bende pve oynayacağım zaten ama merak ediyorum gerçekten melee dpsde o kadar mı kötü artık shaman ? Yani çok bir şey farketmiyorsa değiştirmek istemiyorum aslında çok alıştım yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...