Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Federasyon formasını GİYDİ!!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

8-0 lık maç tam bi şike zaten ona bişey demiyorum , aptallık bizimkilerde 3-0 veya 3 farkla kazansak zaten yetio du ne gerek var 8 e :-D
ama 29 penaltı kullanmamız ki izlemeye hazırım en az bi 25 i doğrudur bence çünkü çok offansif oynuyoduk , ama +7 de verilen penaltı bi kaos,o da hakemin korkusundan dolayı
bu ikisi benim tam olarak emin olarak bildiğim ki ikinciye birincide ki gibi tam şike diyemiyiz...
açıkcası malatya ve denizli doping falan onlar bence söylentiydi büyüdü
ama açıkcası şunları da düşünmenizi istiyorum,eer hep galatasaray şike yapıosa , fb nin son şampiyonluğunda ki yıl (fb o yüzden şampiyon oldu demiyorum ama)
GS ye yapılanlar ortada arşiv varsa açın izleyin kaç maç kaç golümüz verilmemiş sonuçta böyle şeyler oluyor,bu sene ben şike yaptığımız konusuna tamamen karşıyım,bana şöyle adam akıllı bir örnek gösterin "hah harbi bu şike" diyebiliğim....
aklıma ilginç birşey geldi sezon sanırım 94-95 GS 3 puan önde bi maçı da eksik......son 5 veya 6 hafta........hatırlayan vardır belki "RE RE RE RA RA RA SAMSUN-ANTEP-ANTALYA" ....samsun a samiyende , antep e antep te , ve erteleme maçında antalya ya sami yende yenildik ve BJK şampiyon oldu , hatta daum dönemiydi , antepte antep 0-2 Bjk yanlış hatırlamıyorsam o maçta şampiyonluk garanti oldu son 2 haftaya girerken...herhalde o sene şike yapamamışız :-D[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu için konunun başlığı yeterli bence..
fazla söze gerek yok[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

BJK kongre üyesiyim bizim bütün sülale kongre üyesidir ayrıca amcamlar yönetimde de bulunmuşlardır seba döneminde
bir olay anlatıcam..
senesini tam olarak hatırlamıyorum seba dönemi amcamlar yönetimde amcamlar malatyalı ve şampiyonluğu etkileyecek çok krtik bir maç malatya maçı yensek yani şampiyonuz öyle bir maç amcamlar malatyalı yöneticilerle konuşuyolar herşeyi bağlıyorlar sonra sebaya diyorlar böyle böyle sebanın dediği cevabı aynen yazıyorum
Şike ile şampiyon olmaktansa şampiyon olmam daha iyi...
ve o sene beşiktaş şampiyonluğu kaybetmiştir...
anlayan anlamıştır artık olayları.Bjk hiçbir zaman şike olaylarına ne karışmıştır nede adı geçmiştir ve geçmiyecektirde.
Saygılarımla[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

mephisto konuyu değiştirme

kurallar aynen nukem in dediği gibi,ayrıca bu sezon aynı anonslardan dolayı 3 takımın sahası kapandı
ama galatasarayınki kapanmadı neden acaba ?
buna cevap ver önce yada hiç cevap vermesende olur herşey ortada zaten[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

yahu daha önce seyircisiz oynattılar bir maç, onuda oynatmazlardı nede olsa galatasaray yönetimi karar veriyor dediğinize göre

pdk'da olmadığım sürece 'neden kapanmadı' 'nın cevabınıda veremem hiçbirinizinde veremeyeceği gibi

bu arada Mete Düren'in katıldığı bir konferans vardı geçenlerde okulumuzda tayfur havutçu ile birlikte katıldılar

pekalada öyle bir madde varmış sözleşmesinde onun dediğine göre[ha ona göre onların pdk'da sözü geçmiyormuş vs.][hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

ya heya he! şike yapıoruz var mı? federasyonu satın aldık!!!!
aslında verilen para cezasınıda ödemiycez,fb ve bjk den vergi olarak alıncak,ayrıca bütün futbulcular SÖZLEŞMESİ bitsin bitmesin bize beleşe gelecek,siz iki katı ödeyip alıcaksınız,Ha bu arada Cavcav la anlaştık GB den alıcağımız futbolcular için bonservis ödicez bu hafta maçı 4-0 verecekler bize...
YA TABİ biter mi daha bitmedi,kitap yazmam lazım...
işte GS la Federasyon arasında yapılan anlaşma gereği olan maddeler

1-) Her takım her 5 şampiyonlukta bir yıldız takabilcek göğüsüne,GS 3 şampiyonlukta bir (sene ye görürsünüz göğüsümüzde ki yıldızları)

2-) GS ye futbolcu beleş gelecek,futbolcu maaşlarına da federasyon ödeyecek

3.)Federasyon borc'a girdiği zaman FB ve BJK nin borçları bankalar tarafında 3 katına çıkartılcak,artan para ise GS nın kasasına girecek

4.)TFF nin amblem i sarı-kırmızı olarak deiştirilecek(tabi bu konunun meclisten onal alamsı gerekiyor)

5.) 2003-2004 sezonunda FB ile BJK nin küme düşürülecek,FB ile BJK maçlarında bu iki takımdan biri lehine karar veren hakeme de idam cezasına kadar herhangi bir ceza verilecek.

6.)Milli Takıma Rüştü Recber dışında hiç bir FB li veya BJK li alınmayacak

7.)GS iki haftada bir maç oynıyacak,eğer bi futbolcusu bile sakatsa maç ertelenecek

8.)Ali samiyen de teller kaldırılacak gerekirse taraftarlara
bizzat federasyon tarafından;yumurta,taş,sopa,zidikli torba,nokia 5110,yenmiş elma bla bla..verilecek

9.)........
.
.
.
yukardaki bu maddeler; 10 yıl + 100 yıl opsiyonlu Galatasaraya garanti şampiyonluk sözleşmesi içinde bulunan maddelerden sadece 8'i
Yani takım falan tutmayın herşey ortada....ISPATIM DA VAR
KANITLARIM

Yaşadık valla her sene şampiyonuz.....[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

o gerizekalı dediğin antrenörün senden kat kat zeki olduğunu, senin hayatın boyunca yaptığın şeylerin onun 1 günde yaptıklarının yarısından az olduğunu, senin bu ülkeye olan katkının hiçbirşey iken onunkinin dakikalarca reklam, milyonlarca dolar vede onlarca genç oyuncu olduğunu ve daha

sayamayacağım kadar şey olduğunu biliyorsun değil mi ?

hayatta onun yaptıkları şeylerin toplamının yarısını yap sonra burda ona gerizekalı deme hakkını savun

insan kendisine küfür edildiğinde geri cevap verdiğinde mi gerizekalı oluyor ? eh ozaman burda pek çok aptalın önde gideni var aramızda[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar lütfen kavga etmeyin.

Spor dostluk ve kardeşiktir.!

Sıkıldığım vallah laf yetiştirilmiyor. Şunu anladım. Ulan biz niye tartışıyoruz ki boşu boşuna parmak ağrıtıyoruz?
Sanki gs nin şaibeli olduğunu kanıtlasak bu adamlar gs den vazgeçicek.
Yada gs ligden çekilicek.
Bize göre gs şaibesaray olucak her zaman.
Size göre avrupa fatihi.

dimi ama :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

o mantıkla hayatın boyunca şahsen tanımadığın kimseye küfür edemezsin ki sanmıyorum senin öyle yaptığını

ayrıca burada küfür serbest mi ?[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

kurduğu kadrolarla türkiyede hiçbir takımın kazanamadığı uefa kupasını getiren vede aynı kadroyla süper kupayı kazandıran adam o

tanımadığım veya başarısının yarını dahi elde edemediğim adamın zekasıyla ilgili yorum yapmam doğrudur

çok zeki olan nukem çıksın şaibetaş'a uefa kupasını kazandırsın, avrupanın dört bir yanına gidecek kalitede oyuncular çıkarsın, ozaman onada burda laf attırmam

ha yapamadığı sürece yapanada laf atmasın

tv'nin önünde kendisine ana avrat küfredilen fatih terim cevap verdiğinde olay oluyorda, küfürü eden adam tartışılmıyor mu ?

birde fatih terim suçlu oluyor

şaibetaşlı futbolcular değil mi polis döven, gazeteci döven ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

nası boş bi tartışma varya..
cumartesi maç sonrası birbirinize bakıcaksınız
ulan amma boş işler yapmışız diyeceksiniz
:)[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi alanında yap başarını ozaman bekliyorum

arif nezaman polis dövmüş yahu ? gizli istihbarattan falan mı alıyorsun bilgileri ?

gazeteci dövende ümit karan değil davalaydı galatasarayda

şaibetaşta ise maşallah ilhan mansız, nouma, sergen

hiçbiride olay yapılmadı büyük derecede, neden acaba...[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

kıbrısta otel sahibi akrabam var, kendisi kumarhanelerinin en iyi müşterilerindenmiş son 3 yıla kadar

ha konu o değil, sonuçta demek istediğim bir hareketinden dolayı dediğim salak sözü vardır

'bu insan gerizekalıdır' 'bu insan şerefsizdir' demedim hiçbir zaman

herneyse, roma olayından bahsediyorsan vede arif'in orda hatalı olduğunu falan söylmeye çalışıyorsan biryerimle gülerim sana
eser özaltındereye saldırıldı, daha sonra futbolculara saldırıldı vede saldıranlar sırf roma'lı oyuncular değil, polislerde vardı

zaten daha sonra roma çok büyük bir ceza almıştı[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...