Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starcraft II Orjinal Oynayan Türkler?

MotorLeyla

Öne çıkan mesajlar

bi de arkadaş hard bilgisayarı yenebiliyorum gibi bir şeyler demiş bu kadar troll olunmaz yani.hard bilgisayarı dünyada 3 kişi yenebilmiş şimdiye kadar biri abd strateji başkanıymış .diğeri 12 yaşında bi çocukmuş yener yenmez fbi hemen çocugun evine gelip abd strateji departmanına almış çocugu.diğeri de japonyadaki süperbilgisayarmış oyun bittikten sonra 3 apartman büyüklügündeki işlemcisi yanmış.yalan söyliyceksen biraz araştır bence lol
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

bi de arkadaş hard bilgisayarı yenebiliyorum gibi bir şeyler demiş bu kadar troll olunmaz yani.hard bilgisayarı dünyada 3 kişi yenebilmiş şimdiye kadar biri abd strateji başkanıymış .diğeri 12 yaşında bi çocukmuş yener yenmez fbi hemen çocugun evine gelip abd strateji departmanına almış çocugu.diğeri de japonyadaki süperbilgisayarmış oyun bittikten sonra 3 apartman büyüklügündeki işlemcisi yanmış.yalan söyliyceksen biraz araştır bence lol

sübanallah bu ne kardeş =)
Sosyal ağlarda paylaş

ben crackli bi serverda bronz liginde zerg oynuyorum da çok zor zerg bence.böyle yerden giden bi sürü köpek yapıyorum karşıdaki asker yapiyo tüfekli,ama tüfek>köpek sonuçta aynı gerçek hayat gibi :P:P:P:P.ben yanına gidene kadar ateş ede ede öldürüyo.ne yapabilirim xDxDXDXDXD
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten kalitesiz bir toplulukmuş burası. Bu konuyu açmak hataymış. Silinsin, garbage'e postalansın. Ne kadar abuk subuk insan var doluştu. Kendisini muhteşem gören ve "troll" ün ne olduğunu bilmeyen, int seviyesi troll'ünkünü aratmayan, ama başkalarına "troll ekekek" diye laf söylemeyi meslek edinmiş gereksiz insanlar var heryerde.

Alt+f4, türklerin niçin 3. dünya ülkesi olduğunu anlamak hiç zor değil =)

Adam gibi cevap yazanlara saygım sonsuz. Ama dediğim gibi kaliteli insanların çok az olduğu bir ülke. Üzüldüm yine, oldu mu...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...