Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu topikte küfür serbest olsun - kedi katliamı

fede

Öne çıkan mesajlar

bundan 10 günce 2 tane tıfıl yeni universite öğrencisi :D gece saat 1 civarlarında bizim oradan geçerken yoldaki yavru kediye dank diye tekme attı bende balkonda alkolleniyorum tabi, hemen indim aşağı çocuklara dalıcam bu arada uni öğrencileri falan olduğunu o zaman bilmiyorum bende şöyle 125 kilo boylu poslu biriyim :D göbekte yok değik tabi.. Aşağı inince bağırdım gelin lan buraya çocuklar baktı aynen yollarına devam koştum inceden gittim kediye vurduğun bir tanede bana vur bakim dedim. ya abi vurmadık etmedik ne alaka diyo iyice sinirlendim itip kakıyorum bu arada bizim apartmandan da beni gören bir arkadaş kavga ediyorum diye atladı geldi ben çocukları ince ufak tefek görünce vurmadım bizim eleman gelince :D pata küte sormadan bir daldı bu sefer başladım ayırmaya. Çocuk diyor babamı arıyacam :D bizimki diyo ara babanıda üstüne koyim :) bir güzel dayak yediler bu arada.

Yani diyeceğim can candır ama insan ama hayvan, evinde hayvan besliyenlerin bu konuda ne kadar anlamlı ve duyarlı olacaklarını çok iyi biliyorum bende besliyorum çünkü. Benim minicik bir kediye tekme attığımı düşünsenize ne acı ya.. bunun benim 10 yaşındaki bir çocuğa vurmamdan farkı yok.

Bu elemanlar allahtan bana denk gelmemiş bunlar kalabalık da çoluk çocuk muameleside yapmazdım bunlara.
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

bundan 10 günce 2 tane tıfıl yeni universite öğrencisi :D gece saat 1 civarlarında bizim oradan geçerken yoldaki yavru kediye dank diye tekme attı bende balkonda alkolleniyorum tabi, hemen indim aşağı çocuklara dalıcam bu arada uni öğrencileri falan olduğunu o zaman bilmiyorum bende şöyle 125 kilo boylu poslu biriyim :D göbekte yok değik tabi.. Aşağı inince bağırdım gelin lan buraya çocuklar baktı aynen yollarına devam koştum inceden gittim kediye vurduğun bir tanede bana vur bakim dedim. ya abi vurmadık etmedik ne alaka diyo iyice sinirlendim itip kakıyorum bu arada bizim apartmandan da beni gören bir arkadaş kavga ediyorum diye atladı geldi ben çocukları ince ufak tefek görünce vurmadım bizim eleman gelince :D pata küte sormadan bir daldı bu sefer başladım ayırmaya. Çocuk diyor babamı arıyacam :D bizimki diyo ara babanıda üstüne koyim :) bir güzel dayak yediler bu arada.

Yani diyeceğim can candır ama insan ama hayvan, evinde hayvan besliyenlerin bu konuda ne kadar anlamlı ve duyarlı olacaklarını çok iyi biliyorum bende besliyorum çünkü. Benim minicik bir kediye tekme attığımı düşünsenize ne acı ya.. bunun benim 10 yaşındaki bir çocuğa vurmamdan farkı yok.

Bu elemanlar allahtan bana denk gelmemiş bunlar kalabalık da çoluk çocuk muameleside yapmazdım bunlara.

apartmanca rahatsiz misiniz pardon ?
Sosyal ağlarda paylaş

abi onlar nası kanıtlıcak asıl? adam der apartmanın önünde gürültü yapıyolardı küfür ediyolardı gitmelerini söyledim gitmediler aşağı indim üzerime yürüdüler bunu gören arkadaş geldi vs. vs. diye apartmandakilerle de arası iyiyse bir sürü şahidi var işte her türlü haksız çıkar tekmeciler.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide adamlar yalan soylemeyecek ki yuruyordum kedi saldırdı tekme attım diyecek. Ama killerlord tekme attı diye indik dövdük dediginde tutanak tutulur sikayetöi olunca baya bi dert alırsın basına hatta kafa göz kanıyorsa falan sabaha kadar tutarlar gozaltında inkanama falan bişi olursa diye dayak yiyene. Kaldı ki apartmandakiler kavgaya yardıma inerler ama iş tutanaga geldimi yalancı sahitliğe geldimi aynı cesareti gosteremezler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
itiraf ediyorum bu topiği hayvan severlerin biraz gazını almak sonra da dalga geçmek için açmıştım ama çok tepki gelince sustum (benim hıyarlığım). ama tabi yine beklenen oldu, millet öfkesini kustu, ortak düşmanın saldırıp birlik oldu, vicdanını rahatlattı bi süreliğine ve yine unutuldu olay. bu da bize ders olsun
Sosyal ağlarda paylaş

itiraf ediyorum.. evde kedim var ve kedi katliymi basligina yaziyorum..

evi kedim yonetiyor, (ya da bana yonettigim sanilmasini sagliyor) . Allah (eger varsa) belanizi (ACILI olum) versin.

/discuss [fikir] (as in choose your torture) [iskencenizi secin anlaminda]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...