Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HL2] Half-Life 2 Ağustos'da çıkıyor (mu acaba?) // HL2 haberleri

Bone

Öne çıkan mesajlar

ne demek bu şimdi?

Valve, oyunun 2-5 ağustos gibi çıkmasına çok önem veriyor, bu yüzden çok büyük bir ihtimalle, ağustosta hl 2'mize kavuşçaz..

ben bu pc'de oynayabilcek miyim? bilmem..
artık xt arkansis'in evine giderim öyle oynarım :-P[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah çıkar piyasaya yakında ancak resmi olmayan forumda açılmış bir threade de güvenilmezki, adam Gabe Newell ile kontakt kurduğunu iddia ediyor ama bence olamaz böyle bir şey.

Gabe amca haberi onaylamış, pardon. O zaman geliyor HL2 yakında, woow.
[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 27 Temmuz 2004 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 27 Temmuz 2004 18:57 tarihinde demiş ki:
ne demek bu şimdi?

Valve, oyunun 2-5 ağustos gibi çıkmasına çok önem veriyor, bu yüzden çok büyük bir ihtimalle, ağustosta hl 2'mize kavuşçaz..

artık xt arkansis'in evine giderim öyle oynarım :-P

HMm
olabilir
düşünülebilir

daha XT emle konuşmadım ...[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 27 Temmuz 2004 18:57 tarihinde demiş ki:
artık xt arkansis'in evine giderim öyle oynarım :-P

Yanılmıyorsam bir açıklamada okudum HL2 800mhz bir bilgisayarda bile oynanabilecek(miş).[signature][hline]Only privates can be hero!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bi sorum olcak, HL2'de pixel shader 2 olcak mı? videolarda ve screenshotlarda pek pixel shader efektleri görmedim... yoksa çok kötü yaa... grafikleri güzel yapan şey direk pixel shader. ama tabi yine de surat ifadeleri falan olayı bitiriyo.
[signature][hline]Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?

[Bu mesaj mayfer tarafından 29 Temmuz 2004 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın bonecrusher!buraya yazmam gerek!ama o yazıyı görünce sinirle konu açiyim dedim!yanlış anlamadıysam 3 eylül yazıyordu bu girdiim linkte!!http://www.half-life2.org.uk/ yazıda bu:Half-Life 2 release date is currently September 3rd 2004 (UK) due to the source code leak according to Valve Software, please avoid downloading beta and leaked copies its illegal, and many contain viruses or trojans. Several people have been arrested over these 'betas'.sinir oldum![signature][hline]PoSSeSioN oF nOtHiNg BeGiNS iN tHe MinD!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Hemen bir açıklık getireyim konuya. Şuan itibari ile kesin bir çıkış tarihi yok. Fan sitelerinde veya Online Alış-veriş sitelerinde ki tarihlerin hepsi tahminidir.

Bir çok oyun sitesi son 1 hafta içinde "Fall 2004" demeye başladı. Bu fanları huzursuzlaştırdı tabiki :). Fakat iyi haberlerde var. Valve, pazartesiden itibaren ATI HL2 kuponu sahiplerine HL2 ön-yüklemesini başlatacak. Yani oyun yapım aşamasında olsa dahi değişmeyecek olan ses, texture, vs. gibi dosyalar yüklenecek.

Bu demek oluyorki HL2 kısa bir süre içinde çıkacak. Ben Eylül sonu, Ekim başı diye düşünüyorum. Ama sonuçta tarihi sırf Valve belirlemiyor. Oyunun dağıtımcısı Vivendi Universal'de ticari çıkarlar uğruna oyunu Kasım gibi bir aya alabilir. Ama bu kararı alırsa muhtemelen dışlanırlar toplumdan. :)[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...