Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot

akinci

Öne çıkan mesajlar

ya bu da yakışıklı,değil mi? bence yakışıklı.Ama sorun şu çok baby face bu ya.Tavırlar da süt dökmüş kedi...Gerçibelki ilerde--- dur spoiler yapmayalım..

spoil.

belki böyle ailesi katlediltikçe kinleip, daha kral gibi davranacak...ama şuan ayağı yaralı tay gibi davranıyor

Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

tamam işte o yüzden ilerde değişbilir belki diyorum...ama işte diğerinden sonra(diğer arthurdan) alışamadım...bir de bu çocuk sweeney todd'da "johhanaaaa diye sokaklarda inliyordu,o imaj var hala üstünde.

hep beraber görücez young arthur'un evrimini tamamlamasını;)
Sosyal ağlarda paylaş

ben Joseph Fiennes'i severim ya...Elizabeth,Venedik Taciri ve AŞık Shekspeare'de falan seyrtmiştim,iyi bir oyuncu.Adam genellikle dönem filmlerinde oynuyor zaten.O yüzden Merlin'e seçmişlerdir.Burdaki haline gelince,niye kıl oldunuz abi?
Biraz espirili,biraz ukala,biraz bilge,biraz yakışıklı...her şeyden biraz almış,ortaya Merlin çıkmış işte;)
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal hikayede arthur zaten başka bir köyden geliyor diye biliyorum. yani bu asıl hikayeye daha sadık. merlin bunun tozpembe versiyonuydu. kimse ölmez, son dk da herşey güllük gülistanlık fln oluyor. bu daha sağlam olacak gibi ilk bölümden elemanın annesi ile uther gittiğine göre =)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...