Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTNET'ten Smile ADSL'e geçilmeli mi?

Sam

Öne çıkan mesajlar

smile adsl'den arayıp soruyorlar habire "bize geçerseniz 12 ay yarı fiyat ödüyorsunuz" diye filan, görünüşte iyi gibi ama bu indirim kampanyası hariç bir esprisi var mı değiştirmenin? kullanılan altyapı filan aynıymış zaten. tivibu'yu da kullanamayacakmışım ama.

smile adsl üyesi olan arkadaşlar deneyimlerini biraz paylaşabilir mi mümkünse? memnun musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

heh yeni farkettim 24 ay taahhüt olayını, o zamana hızlanır ve fiyatlar düşer büyük ihtimalle ki kazık yemiş olurum gibi. peki sağol. :)

şimdi tekrar konuştum da sadece 10 ay boyunca aynı tarifede kalmak gerekiyormuş, sonra değiştirebiliyormuşum. kafam karıştı şimdi. :p
Sosyal ağlarda paylaş

ben hem ttnet hem smile adsl kullandım aynı anda
ikisininde bi farkı yok
internetim 1 yıl boyunca hic kesilmedigi icin musteri hizmetlerinin nasıl oldugunu bilmiyorum
ama baglantı hız derdi yok smile da.

uzun vade adsl hattını kapattırmayacaksan gecisler ya da yeni abonelikler yaparak ödedigin ücreti düşük tutabilirsin
kampanyalardan yararlanarak
Sosyal ağlarda paylaş

Smile veya ttnet veya turknet veya vs.vs.vs. lerde hız farkı aramayınız.
Pazarlığını yapanlar bunlar sadece. domatesi alıyolar satıyolar size olay bu.
Domates ise sadece türktelekomda var.... Hepsi aynı şey yani, kampanyası müşteri desteği filan farklı sadece....

Adsl olarak olay bu..

Diğer internet seçeneğleri: uydunet(kablonet), superonline fiber

bunlar da bi yerde telekoma bağlanıyorlarmı bilemicem ama....
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha digiturkunu iptal edebilen kimse gormedim. dayim 5-6 ay once ben de 3-4 ay once iptal karari verdik.

ariyorlar beni siz iptal etmek istiyormussunuz nedenini ogrenebilirmiyiz diyorlar acikliyorum guzelce, tamam iptal islemlerinizi tamamladim diyor ok diyorum

2hafta sonra yine ariyorlar iptal ettirmek istiyormussunuz vs yine ayni muhabbet. tamam iptal isleminizi tamamladim diyor kadin

2hafta sonra ...

boyle bir loop icinde digiturk
Sosyal ağlarda paylaş

Onu babam halletti ya.

Ben aradım tamam aldık işlemi falan dediler. Babamı aramışlar kayıtlı telefon onun olduğu için. İşte 6 ay ödemeyin bilmemnde falan, demiş 2 yıldır ödedim umrunuzda değildi, kapatın deyince mi bedava izleyin diyosunuz falan diye söylenmiş.

Sonra bikaç kez daha aramışlar. En son 7. katın balkon demirinde tente takmaya çalışırken aramışlar. Açmış, bi güzel haşlamış. Geçen gün kesildi yayın sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

bizde yayinda yok. iptal ettik diyip dondurup duruyorlar habire. indirim yaparlarsa bende acarim da onlara dedim
bakin guzel kardesim ben sadece nbatv izliyorum o yuzden sinema kanali almak zorunda kaliyorum, diger kanallara haybeye para veriyorum dedim.

standart paket + nba tv yi bi ucrete verin bana aliyim dedim. Mumkun deil ilk ay odemeyin size sinema paketi verelim diyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende smile adsl kullanıyorum, hız olarak evet farkı yok ancak şöyle bir durum var ki, diyelim smile ile sorun yaşadın, ayrılmak istiyorsun vs. o zaman güzel bi patırtı kopabiliyor çünkü ek masraflar falan çıkıyor, işlemi uzatıyorlar falan filan.. ( Daha doğrusu bunları okudum internetten başıma gelmedi henüz... )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...