Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mide bulantısı ve yolculuk

sandalye

Öne çıkan mesajlar

tren tutmaz ya. ben kucukken k.cekmeceden emirgana gidene kadar mafolurdum. 3 otobus deistiriliyodu o zaman 3 unede bi kere kusardim :d .koprude zaten o koku aman yarappi orda kusmayani dovuyolardi hehe
bi tren bulandirmazdi midemi en sevdigim vasitadir kendisi :)
Sosyal ağlarda paylaş

araç tutuyorsa dimetilhidrat veya skopolamin içeren bişiler at bi tane.(relam olmasın diye ticari adı yok :P ) yolculuktan 1 saat once atamıcaksan bantları da var. attıktan sonra kusarsan ilaç yalan olmasın diye.
fıstık gibi de uyuturlar antihistaminik olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
skopolamin diye arattim bu baslik geldi hgdsfhgsa

bir suru topik acildi son bir iki haftada kadın minvalinde yok biri otelde trisım yapayazmis da biri evine cagirmis pişpirik oynamislar da vsvs

kardeşlerim artık bunlara bir dur demenin vakti geldi sizleri doga ananin bir mucizesi ile tanıstırıyorum

SKOPOLAMIN

poko nodor bo skopolomon ?

efendim bu madde datura ve belladonna basta olmak uzere birkaç zehirli bitkide bulunan bir nevi hafiza silicidir yeterli miktarina maruz kalan bir insan evladi bir sure(2-4 saat) boyunca ne yaptigini ettigini hatirlayamaz ama bilinci tamamen aciktir yani kisiyi elinden tutup bankaya goturebilir ve kisiye kredi cektirebilirsiniz ya da cekeceginiz krediye kefil olarak gosterebilirsiniz vb.

nerden bulucaz haci kısmını da ebay e fln sorun
Sosyal ağlarda paylaş

Adam araç tutmasına spazmol önermiş sen ne diyosun hacı. Ot ehehe topikleri iyi hoş da bu ciddi ilaç suistimalleri hoş değil. Esra kimseye bi zarar vermez ama burda kalkıp skopolamini, morfini falan över anlatırsan orda iş boyut değiştirir.
Ben tasvip etmedim bu mesajını, yetkililerin mesajını editlemesi dileğiyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...