Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

torrentleechte seedleyememek !?

stingbull

Öne çıkan mesajlar

DRaGoN_SLaYeR said:

aynı sıkıntı bende de var :S
aslında saçma sapan eski bi torrenti indirelim ratio sorunu olanlar, patideki TL cilerde ona abansınlar, bi yardımınız dokunmuş olur :)

lan benim yedek accountumla fake işlerine mi giriyon bak o account giderse oyarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bulamıyorm bi türlü sinir etti salak site. Yeni bi dizi bölümü çıktı mesela ama daha demonoidde yok :S O demonoide gelene kadar TL de herkes onu indirir hacı. Ulan bi tane peer bulamıyorum başlarım böyle siteye
bir iki kere daha denerim oldu oldu olmadı umrumda değil demonoid akar her zamanki gibi. Zaten 6gb sınırına 700mb kaldı şimdi indiricem bikaç gblık bişey seed etmek için sonra piç gibi kalmak da var peer bulamazsak.
Amma seed delisi olmuş herkes ya amma hayırsever mi var ne diyim artık:D

ayrıca da "waiting time" diye de bişey var. 2 gün sonra indirebiliyorum anca torrenti. E indirdim diyelim onun inmesi de yarım gün sürdü diyelim yine peer kalmaz ki o torrentte..Diceksiniz ki başta indirdiğin şeyi seedleseydin kardeşim, e onu da yaptık yine peer yoktu :D
Çok pis küfür edesim geldi siteye izin verin lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 7gblık süreç zor oluyor gerçekten, ama demonoidde bulduğun anda indir koy bulursun peer TL de. Herkes çekip bitirmiş olmaz merak etme :) Mesela merlin çıkıcak yakın zamanda, hazır ol onun için. HD versiyonu yok merlinin o yüzden xvid ini indirebileceksin sadece, o da çok fazla upload getirmez. Ama mesela salı günleri bayram edersin bu taktikle. Dene bi sonra konuşalım

edit: çıkmış merlin 20 dk falan önce, ben görmemişim
Sosyal ağlarda paylaş

sağol hocam öncelikle ilgin için, merlini indirdim bugün çakma bi trackerdan :D ama tldeki rar partlarından oluşuyomuş. Benim indirdiğim full avi dosyası yani olmaz. (aslında advanced çakallık yapıp aviyi rarda partlara bölüp isimlerini de verirsem dosyalara olabilir :D)
HIMYM ı denicem haftaya, ve de haftaya tekrar merlini denicem. Başka dizileri takip etmiyorum çünkü. Bakarım aslında ara ara eztvye falan.Takip etmek şart değil.

Mesela şimdilik lara croftu seedliyo ama çok pipi bi hızla. 3 tane mi ne peer var.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı şimdi bu azureus ile shufake kullanırken, sadece torrenti indirme aşamasında mı fake upload yapıyoruz?
Denedim mesela 180mb indirdim 500le, seed ratio da 1e ayarlıydı fake upload da 500 civarıydı. Yani torrent tamamlandıktan sonra fake upload yapılmıyor galiba? Sadece indirirken aynı zamanda gönderir gibi gözüküyoruz yanlış anlamadıysam?
Sosyal ağlarda paylaş

onu sen ayarlayabiliyosun. ayarlarda "when download is completed stop the torrent (ne seeding)" diye bi seçenek olması lazım,onu kaldırırsan seedleyebiliyosun da diye biliyorum ben.ama hiç denemedim çünkü indirirken yaptıgın fakeupload fazlasıyla yetiyo.
edit: bende 3'e ayarlı ratio bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

1e alsan yeterdi abi?

bi de şu demonoidden indirip tlye yükleme muhabbetleri falan bayıyor beni ya. ben tlden indirmek için zaten üye olmuşum yani, niye uğraşayım onla ehuhe.

bu arada 8/1mbit netle 0.881 ratiom var (1.12tb ul, 1.27tb dl) ve hiç fake upload kullanmadım. zorlanmadım bile hatta dsfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...