Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

korkuyorum

barbu

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

saçlarım uzunken çok dökülüyodu
kestirdim kısacık oldu hala dökülüyo

yani alnımızda ne yazıyorsa o

yani kestirme, pişman olursun

Vallahi aynen, aslında saçlar dökülüyor diye kestirdiydim, ama hala dökülüyor. Olsun en azından görünümümüz güzelleşti.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Xenocide said:

o yüzden ben 4 senedir berbere gitmiyorum, düzelttirmem lazım ama gidemiyorum lan. bizim berberler "abi vur 3'e" "abi amerikan" "abi okul traşı" bilir başka bişey bilmez gibi geliyor.

bak ben aynı düşünceye kapılıp ali gür müydü neydi böle ona gittim.

kırık aldırmaya 60-70 tl para verdim bide. 5 santim falan zart diye bi kesti. çok pis arıza çıkardım ondan sonra tabi.

bedava aminexil vermişlerdi o kadar bağırınca jdfhj

bidaaada saçıma makas değmedi. ağzını kırarım makasla yaklaşanın kafama. bu yaz kestirsem mi lan dedim. çünkü artık götümde saç fakat yok yani kestiremiyorum arkadaş.

bütün vitamin oraya gidiyo aras
Sosyal ağlarda paylaş

Berbere düzelttirmek için gitmek yalan. Annenize veya varsa sevgilinize kestirin çok daha iyi bir yöntem. He ama ara makas falan atamazlar tabi :D

edit: Aynen. Gidicekseniz berbere 3,4 numara yaptırmak için gidin. Hatta berberin şekil yapıyım mı aga önerilerine ısrarla karşı çıkın.
Sosyal ağlarda paylaş

ben arkadaşımın yanında mahalle berberine gittim. saçım da bi buçuk - 2 yıllık falan nerdeyse.
adam arkadaşı sittir edip benle ilgilenmeye başladı, beni ikna etmeye çalıştı falan. dedim yok abi sittin sene kestirmem, arkadaşı da bırakıp kaçtım ordan. berberleri sevmiyorum, kuaföre de güvenemiyorum yine. kırık diye giderim biçer 5-10 cm, küfür de edemem. içimde patlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

ıslatıyosun tarıyosun uçlarından kesiyosun
ben bile biliyorum yani böyle
hem o kadar da kıvırcık değil lan benim saçlarım, sen de iyice nigırnigırnigırnigırnigırnigırnigırnigırnigır saçı yaptın benim saçımı sina aşkolsun

sen kendin dedin benim saçlarım kırık diye eki eki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...