Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the Big C

reddiye

Öne çıkan mesajlar

açayim bari başlığını
merak ettim benden başka izleyen var mı
http://image.com.com/tv/images/processed/default/0a/3c/0a3cb776d4c9ea7c9cda4130e5edb39d_def.jpg
karakterler ve başlıca özellikleri şöyle
esas kadın: kanser ve sayılı günleri var. bunu öğrenince ipini koparıyor olaylar gelişiyor
kocası: karısı tarafından evden kovulmuş ama karısının peşini bırakmıyor romantik bir tip
kardeşi: en kayda değer karakter. parayla elde edilen herşeye karşı. sokaklarda yaşıyor modern zaman hippisi
çocuğu: ergen

aman ne sıkıcı diziymiş
ne izliyorum lan ben
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
orta karar bir dizi. kanser olan bir kadının "hey hayatımda her şey kötü gidiyor" düşünceleri, tipik -bizimkinden farklı olduğu için benim hiç çözemediğim- amerikan yalnızlığı ile harmanlanmış. bu da yetmemiş, o zamana kadar -her amerikan dizisinde olduğu gibi- mükemmel olmaya, doğruları yapmaya kasan kahramanımız, berbat kararlar alan bir "tamam ben öleceğim ama etrafıma nasıl daha fazla zarar verebilirim?" cinsi dişi terminatore dönüşmüş.

aşırı uçlara itilmiş tipler zaten diziyi dengesiz bir hale getirmişken esas kadının aldığı kararların "ailemi sevmiyorum ve hey! kendimi de sevmiyorum! ama o kadar pişmanım ki kendim için yapmadıklarımdan." söylemini geçememesi dizinin başsız bir tavuk gibi etrafta dolanmasına sebep oluyor. ve dikkat etmek lazım kafası karışık tavuk demiyorum.. ehuehue zaten bu saçma olurdu, başsız bir tavuk bu! kadının yaptıkları kafa karışıklığı + ümitsizlik sınırları içinde, bir akıl karışıklığı değil tamamen gövdesinde başı olmayan bir tavuk gibi, random...

sean ve marlene diziyi eğlenceli kılıyor neyse ki

sıkıcı bi dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...