Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone 4 - Blackberry

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Hahaha, keyfiniz bilir. 300 lira daha az vermek için kore malı çöp telefonlar alıp sonra iphoneculara bön bön bakmayın diyedir gayem...

Dün itibariyle bi arkadaş için Karamürsel' e geldim. 40.000 nüfuslu bi yer. McDonalds, Starbucks falan bile yok burda, Çünkü insanlara 75 kuruşa çay pahalı geliyor. Denize sıfır cafelerden biri çayı 1 lira yapmış diye battı batacak kimse gitmiyormuş. Buna rağmen vodafone iPhone4'ü karamürsele getirmiş ve geldiği gün tükenmiş=)

Siz bu kadar internet imkanına sahip, teknolojiye meraklı adamlarsınız, elin kasabalısı kadar mantıklı olamıyorsunuz şu akıllı telefon işinde. Cep telefonuna verebilecek 1.500 TL si olan adam iPhone almıyorsa ya çok daha zengindir (vertu falan alıyordur), ya da kerizdir. Bu kadar basit...
Sosyal ağlarda paylaş

Elin kasabası dedigin turkiye sınırları icinde. Bizim kasaba yani. Bi de caya 1 lira veremeyip iphone'a parasını yatıran insanların daha haklı oldugunu soylemek pek mantıklı gelmedi bana. Ayrıca o kasabada da herseye parası yetebilen zenginlerin oturdugunu bilirsen, iphone'ların neden ilk gunden tukendigini anlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

iphone işlevselliğinden çok piyasa telefonu olduğundan çok satıyor.
RIM torch ile de istediği hedefe ulaşamamış. amaçları ne onuda anlamadım. iş adamı telefonu yapıyosan o çizginde kal, iphone'a rakip olmanın mantığı ne ki?

iki telefonda farklı konseptlerde bence. ama ben iphone 4 almak yerine torch'u tercih ediyorum, onu bekliyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsini okudum tşk ederim.

Aslında telefonda öyle cok bir işlevsel işim yok hani, iphonede, blackberryde alsam konuşmaktan başka pek birşey yapmam, ama telefon almam gerekiyor işim geregide bilişim hizmetleri veren bir firmada calısıyorum ve lazım olduguda oluyor hani.

Iphone sıcak bakmamın sebebi telefonu biraz kullanmış olmam (arkadaş vs.) ve ekran olarak daha geniş ve rahat olması, Blackberry hic kullanmadım ama herkesden duydugum telefonun cok iyi olduğu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1.500 TL si olan adam iPhone almıyorsa ya çok daha zengindir (vertu falan alıyordur), ya da kerizdir. Bu kadar basit...

abi aslında vertu alan keriz değil mi? lol..

bu arada o metnin tamamı komedi olmuş ya neyse..

tel.den ekstra bi şi beklemiyorsan bb'ye hiç bulaşmadan, aklının ucundan geçirmeden ayfon alıver.

insanların kafasındaki bu bb vs iphone olayının özüne inmek lazım aslında ama büyük bir psikolog takımına ihtiyaç var bunun için. çok alakasız aletler gerçekten de.

ha bir de bu smartphonelara geçene kadar "amaaan ben onu da bunu da kullanmıyorum" diyorsun ya.. hah aldıktan sonra olay "oha şuna da app indireyim. ne buna app yok mu? NASIL OLMAZ! >:( app inventor ile ben yazabilir miyim acaba!!" olayına dönüveriyor. ve kısa sürelerle yaptığın konaklamalarda netbook/notebook taşımayı-ihtiyacını falan engelliyor kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı geyiktende anlamıyorsanız napayım ben ya hayret bişey. Karamürselliler bizim insanımız değil mi nası elin kasabalısı olur diyen bile çıkmış. Konu demagoji yapmak oldu mu zaten profesyoneller çıkıyo ortaya patide, başka da bi mavra yok...

Almayın iPhone o zaman. Ters manyel de yapmıyorum. Ciddi almayın, gidin blackberry kullanın çok daha iyi...
Sosyal ağlarda paylaş

laledevri said:

Selam,
patron iphone 4 alıcak bugün yarın 3gs sini bna hediye edicek.
elimde samsung wave ve 3gs olucak çok zengin göstericem sanırım eheh.
teşekkürler, iyi fortumlar.

oncelikle bu kim :)

bide ipohone 4 derim daha dun baya bir kurcalama sansim oldu. ekrani inanilmaz olmus. gerci daha teknolijik bsi ariosan ben nexus1 kullaniyorum onuda tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...