Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hereos 5 ne zaman?

zydar

Öne çıkan mesajlar

said:
Alexi_Septimus, 19 Ağustos 2004 18:43 tarihinde demiş ki:
En güzeli 3'tü.
Daha güzelini yapamazlar herhalde.

+1
4'ü bir türlü sevemedim...
5'i görünce de istifimi bozmayıp dönebilirim bilmiyorum. Ötesi çıkmaz 3'ten gibi geliyo:-)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim en çok HOMM3 ü sevmemin sebebi oyundaki, oyunun dünyasındaki atmosferdi ve tabi ki de şarkıları. Şarkılarınada bayılıom :D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

ya kafayı yiyecem ya hereos 3 gazı geldi tozlu raflardan çıkardım hereos 3 cd sini taktım cd-rom a bi baktım FATAL ERROR :([signature][hline]
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw pacman daha iyiydi. bi de yıldız savaşları vardı ataride süperdi. heroes 3 den de güzeldi. bence yine o oyunlara dönülüp onun üzerine level yapıp piyasaya sürseler daha iyi olur. pacman tipi oyunlardan vazgeçmemek lazım. ne o level atlayan herolar falan ne biçim olmuş heroes4. hero dediğin arkada atla karizma yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

3do artik kalmadigi icin heroes 5 , 4 ten daha vasat olacak gibi 3'un tadi ap ayri
bu arada heroes icin 1 tane falan exp var digerleri heroes chorincles olmali master of elements falan genellikle senaryo uzerine gidiyo oyle free game degilde senaryo exp degil dedigim gibi[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 20 Ağustos 2004 02:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 19 Ağustos 2004 18:43 tarihinde demiş ki:
En güzeli 3'tü.
Daha güzelini yapamazlar herhalde.

katiliorm ama inanmak istemiorm=) ehu[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Sosyal ağlarda paylaş

hereos 3 güsel di ama expansionlari da süperdi yani onlari da unutmamak lasim şimdi benim bir hayalim vardi

total war middle earth ^^ nese bu olmiyacakama en azindan eger güsel bir grafik motoru ile o tadi yakalatabilir belki homm gerçi homm olsun çamurdan olsun sirf müsikleri yetiyor oyunun zaten kimler yapiyor bilmiyorum ama adamlar albüm fln çikarsa gider alirim

bu arada hereos un 2 tane exp i var onlar
shadow of death armageddon's blade

hereos 4 unde winds of war var bir tane daha olacakti ama adini bilmiyorum

birde alternetif olarak age of wonders 1 i öneririm 2 si güsel grafik fln olarak ama gerçek rp 1 de var kararlari sen veriyorsun oyunun son bölümünde good vs evil tüm irklar oluyor süper bişi

[Bu mesaj OneWayStreet tarafından 20 Ağustos 2004 04:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 20 Ağustos 2004 02:41 tarihinde demiş ki:
said:
zydar, 19 Ağustos 2004 18:03 tarihinde demiş ki:
aynen :D ben hereos manyağı bir insanım sabah oturup sabah kalkıom :)

Çıkması ne zamana acaba ?

hiç oynamıyosun yani :p

eeheheehhe ben 10 12 saat anlamında demiştim :D[signature][hline]
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...