Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilgilendirin beni plz

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Valla ben gecen arkadasa yardimci olmustumda onerdigim olay suydu : WoW battlechest diye birsey mevcut bunun icinde classic wow + 1 inci ek paket olan Tbc var hepsi 1 kutu icinde 60 tl fln olmasi lazim emin degilim site linki fln vermek istemedim sonra wotlk aliosun ama benim arkadasa onerdigim olay birinden recruit friend alip onun trail accountu uzerine wow almak .

Bunun sana + si yok gibi gozukebilir ama zaten oynicam oyunu fln diosan ama gametime kazandirdigindan , hadi trailini ondan aldin oyunun keylerini girdin official account oldu diyelim ordan 1 ay kazanmasi lazim recruit edenin sonra gamecard alsan (60 gunluk ) onceden odenmis kartlar oluyor bunlar eger kredi karti kullanmak istemessen fln yada kartla odeyebilirsin , buda recruit edene bi miktar (1 yada 2 ay ) gametime saglayacaktir sen zaten onu er yada gec oducegin icin senin kazancin .

Adama soyle bisi diyebilirsin , sana 3 ay gametime kazandiriyim sen bana xx tl ver tarzi adaminda isine gelebilir fln anlamadigin bisi olursa sor yardimci olmaya calisirim
Sosyal ağlarda paylaş

recruit a friend olayı türkiye için kapalı. battlecheste de 60 lira verilmez, zira wow+tbc 30 liraya falan geliyor.

paketleri alacaksan da dynun'dan al derim, ben öyle yaptım gayet de ucuza geldi.

kendisi yörünge dışında seyretse de arada bir buraya girip bakıyordur illa ki. web sitesi var, oradan bakabilirsin fiyatlara
Wowmarketim

paticikten geliyorum ben dersen sitedeki fiyatlardan daha ucuza alabiliyorsun. pati ahalisi olarak genelde oradan alışveriş yapıyoruz biz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
soulberry said:

aynı başlığı ben açıcaktım.

bilgisayarımda 3.3.5a sürümü yüklü şu anda, orijinal değil tabi.. şu anda sadece bi yerden wotlk key alsam yeterli mi?

wowu rapidle fln mı çektin bi yerden
bende çekiom şuanda da oluyor mu öle
şu salak streaming clientle oynamak istemiyorum yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Hetar said:

Recruit friendi belirtmemim sebebi , bazi kisilerin ben dahil accountunu bnet e gecirirken sweden tarzi yerleri yazip degistirmis olabilmeleriydi kotu niyetim yoktu :)

Battle.net e gecerken degil su saniye bile almanya falan yapsan oluyor daha 1ay once yaptik geri degistirdik ulkeyi oynuyo gencler
Sosyal ağlarda paylaş

-en güzeli ilk önce ek paketsiz wowu u al,cd keyini girince 1 ay beleş oynama süren olacak,oyuna yeni başladıgını varsayarsak,günde 12 saat de oynamassan 1 ayda 60 olman zor gibi

-2. ay burning crusade cd-keyi al onu girince 1 ay daha beleş oyun süren olacak.

-Sonrasında işte gamecardla devam et yada wotlk cd-keyi al aynı şekilde ondada 1 ay beleş oyun süren olması lazım.

Böylece sadece wow cd key+expansionlara para vererek 3 ay beleş oynamış olursun
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

-en güzeli ilk önce ek paketsiz wowu u al,cd keyini girince 1 ay beleş oynama süren olacak,oyuna yeni başladıgını varsayarsak,günde 12 saat de oynamassan 1 ayda 60 olman zor gibi

-2. ay burning crusade cd-keyi al onu girince 1 ay daha beleş oyun süren olacak.

1 ay 60 olmak icin baya uzun süre ben ilk defa oynadigim halde yaklasik 3 haftada 70 oldum ve günde max 6 saat oynamisligim var
ayrica amacim hadi lvl kasayim degildi eglene eglene tadini cikara cikara yaptim bunu
millet 1 haftada kasior gerci :P

ve burning crusade alinca 1 ay beles vermiyor malesef
sadece ilk sürümde var
Sosyal ağlarda paylaş

@soulberry

orjinal olmayan wow diye bişey sözkonusu değil. senin durumun şu: sende wow kurulu, accountun yok.

@black-ice

wow kopya ile çalışır. exp.leri almadan sırf oyunu alsan bile sana tonlarca gb. download yaptırıcak. yani şu an ödeme yapıp üyeliğe geçsen 2 gün oynayamaman sözkonusu olabilir bağlantının durumuna göre. yakınlarda biyerlerde kurulu wow bulabilirsen direk kopyala kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...