Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne biçim bir saçmalıktır bu ya

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
micha said:

Dostum sıkıntının temeli wow'da bence elite kitlenin azalmasından kaynaklanıyor.Elit kitle derken yaşları ufak kişiler daha çok sarmaya başladılar oyuna,bu nedenle çocuklar şu itemi düşerim kısanın günün karı nasıl olsa diyip çıkıyorlar.Gece bir saatte yatması gerekiyor gençlerin doğal olarak.Genel anlamda şöyle bahsediyim sana;Burning Legion'da oynuyorum.Crossrealm serverlar Dunemaul-Daggerspine-Argent Dawn-Crushridge ve bir kaç tane daha var hatırlamıyorum.Bu realmlerden gelen oyuncularında yaş seviyeli bir hayli düşük.Geceleri oynuyorum DPS karakterin varsa heroic dungeon gelmesi için 45-50dk bekliyorsun.Raid kurmaya kalksan oyuncular çok sabırsız takım toplanınca cagırırmısın modunda . Herkes salmış dediğin gibi.Guildlerde salmış durumda.Arduum diye guild var bizim serverimizde belkide burning'in en iyi pve guildidir.6k gs isterlerdi adamlar bunu 5.2'lere cekmis durumda oyuncu tutamıyorlar.Duzenli raid yapamıyorlar.Bizim guildimizda türk guildi 20 kisi falanız suanda ama cogumuz dps oldugumuz icin tank healer sıkıntısı yasıyorduk.Dedik bari biz kasalımda şu cataclyzm gelmeden tadalım adam gibi yapalım. Sıkıntılar bol iteme cok agırlık vermeyip bir kac karakter kasmak mantıklı gibi geldi bana....

33 Arduum (r) 8/12 (H)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...