Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En yerin dibine geçtiğiniz an?

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

sandalye said:

Lisedeyim, şu turnikeler varya migrosta, tansaşta bulunan. Böyle döner birşey iki çubuk arasında giriyorsun içeri. Önümde bir kız vardı artık ne acelem varsa kız girdiği an yapıştım arkasına ikimiz birden geçmiştik içeri aynı iki çubuk arasında. Çok utanmıştım.

http://www.fotoarsiv.com/data/media/307/www.resimcity.com_arabalar_ford.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

sandalye said:

Lisedeyim, şu turnikeler varya migrosta, tansaşta bulunan. Böyle döner birşey iki çubuk arasında giriyorsun içeri. Önümde bir kız vardı artık ne acelem varsa kız girdiği an yapıştım arkasına ikimiz birden geçmiştik içeri aynı iki çubuk arasında. Çok utanmıştım.

http://www.fotoarsiv.com/data/media/307/www.resimcity.com_arabalar_ford.jpg

ahjahahahahha
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene hoşlandığım kızla buluştuk işte konuştum ettim çıkmaya başladık. Kızı evine bırakır bırakmaz, arkadaşım aliye mesaj attım " hacı hallettim x işini" diye. 2 dakka geçmeden kız "iş?" diye mesaj attı. Meğersem mesajı aliye atmamışım.

Ama toparladım nasıl toparladım bende hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan birkaç ay önce.

bir kızla beraberim, ama aramız bozuk. ayrıyız gibi böyle konuşmuyoruz falan.

arkadaşım var bir tane, atıyorum mehmet. kız mehmet'i tanıyor.

bir gece mehmet bana mesaj attı

OLM SENİN KIZ BURDA LAN GİDİP KÜFÜR EDEYİM Mİ AHAHAHAHUJAHUAH

diye.

ben de kafam güzel, abi git senin ak de ne diyosun ya derse s... ak de dön git AHAHAHAHAH diye mesaj attım.

aradan yarım saat geçti cevap geldi;

arkadaşına atıcaktın herhalde?

kıvırmaya çalıştım, ama kız onu mekanda görmüş olduğu için durumu çaktı ve seni hiç böyle tanımamıştımlar eşliğinde bir filmin daha sonuna geldik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...