Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-loading cs:source

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

CS: Condition Zero ve ATI HL2 Kupon'u sahipleri için CS: Source Beta test, çarşamba günü başlıyor.

Ön-yükleme ise sabah 04:30'da başladı. CZ veya HL2 Kuponuna sahip olanlar beta'yı indirmek için steam'i çalıştırmaları yeterli.

ön yüklemeyle başlayan cümle ne anlama gelio anlamadım daha demin param olmadıı için kapıcan condition zerom döndü yarın gelcek kısmetse[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim mesajımdan copy/paste :)

Ön yükleme şu anlama geliyor, Valve oyunu bir anda çıkarırsa, oyuncular sisteme çok yükleneceği için Steam göçebiliyor. Yada Steam'e bağlanamıyorsunuz. Bunun yüzünden Pre-Load denilen bir sistem kullanıyorlar. Bu sistemde oyun için değişmeyen dosyalar (sesler, modeller, resimler...) sisteminize yüklenmeye başlıyor. Ondan sonra oyun çıktığı zaman sadece geri kalan .dll'leri ve .exe'yi çekiyorsunuz ve oyun hazır hale geliyor.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel bi sistemmiş iyi düşünmüşler.o serverlara çıkış anında nasıl bir yüklenme olur belli değil zaten.. bizim öss sonrası ösym sitesine döner hehe.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 19 Ağustos 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
olsun olsun adam kendi yazısıymış gibi c/p olduğunu belirtmeden koymuş buraya, iyi oldu...

hatta bi de lazlık edip senin yazın değil ben bunu oynasanada aldım dedi lol

gereksiz konu$uyorsun adam benmi yazdim demi$ ? kaynak belirtmek zorunda degilki hata sizde bilgilendirmek suc sizi[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere bak guzel karde$im burda c/p yapiyorsaniz kaynagini belirtmek zorundasiniz diye bir kural yok ha adamlara haber yazarsin x olmu$ z portlemi$ diye yazmalisin ama burda adam ufacik bi yazi yazmi$ bo$ bo$ konu$mussun bide bana bidi bidi yapiyosun her konuya ciddi anlamda bo$ olan mesajlar atiyosun[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

hayir ama soliyim hl2 fizik motoru sacma olmus gibi biraz tekerlik var dust mapinde ittirirken adam garip bi sekilde durakliyo deneyin anlicaksiniz yani oysaki videolarda muthi$ gozukuyodu ozellikle fizik motorunu gozumuze sokmak icin bol kutu falan koymuslar heryere ates edelim diye[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 20 Ağustos 2004 01:48 tarihinde demiş ki:
hayir ama soliyim hl2 fizik motoru sacma olmus gibi biraz tekerlik var dust mapinde ittirirken adam garip bi sekilde durakliyo deneyin anlicaksiniz yani oysaki videolarda muthi$ gozukuyodu ozellikle fizik motorunu gozumuze sokmak icin bol kutu falan koymuslar heryere ates edelim diye

Fizik motorunun kırpılmış versiyonu kullanılıyor CS:S'de. Daha ayrıntılı kullanılırsa ping oranı çok yüksek olur.
Ayrıca yeterince güzel fizik motoru. Oyunda çok eğlendik biz. HL2'ye fps futbol oyunun yapılmasını bekliyorum açıkçası :).

Ayrıca her yere koyacaklar tabi, güzel bir motorun var kullanıcan heralde.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...