Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

son 2 bölüm çok kötüydü. necat bu teras bar katili olarak çıksaydı çok daha iyi olabilirdi. tayyar olayı da çok üstünkörü yazılmış beğenmedim.

şöyle bir teorim var. bu dizinin 13. bölümde bitme dedikoduları vardı. necat hakkaten teras bar katili olacaktı ama diziyi bitirmeme kararı alınca böyle yamalı bohça gibi bir şey yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

son 2 bölüm çok kötüydü. necat bu teras bar katili olarak çıksaydı çok daha iyi olabilirdi. tayyar olayı da çok üstünkörü yazılmış beğenmedim.

şöyle bir teorim var. bu dizinin 13. bölümde bitme dedikoduları vardı. necat hakkaten teras bar katili olacaktı ama diziyi bitirmeme kararı alınca böyle yamalı bohça gibi bir şey yaptılar.

dizi 13. bölümde reyting yüzünden bitecekti. dedikodular bu yöndeydi, nejat ise sırf reyting arttırma aracaı olarak geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Behzat bey zavallılara bagırdıgınız gibi bagırıp tokatlasanıza bunlarıda :P ama pardon ya onlar zavallı fakir korumasız haklısın :P
Resmen mutlu oldum Behzata ayar verince herkes :P. İleride Begzatın eline düşerse anasını belleyecektir ama olsun behzatta biraz yola gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

çekimler sırasında kızılay metrosu kapatılmış, metroda sadece ajansın figuranları var. 55 yaşlarında kel göbekli bi amca aşağı inmiş.

set ekibinden bi bayan soruyor: amca ajanstan mısın?
amca: yok kızım ne ajanı, ben ajan değilim valla eve gidiyorum.

zaıhaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...