Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft

Phyx

Öne çıkan mesajlar

@regalya çözdüm onu yea. şimdi altın harvestlemeyi bulamıyorum asıl o lazım sfdg. tekrar yazayım da bari bilen biri yardımcı olsun;

altın kaynağı buldum, pickaxe ile kazıyorum, baya uzun sürüyor kazması kazınca da bişey çıkmıyor. stone pickaxe kullanıyordum. acaba iron pickaxe falan mı lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

demir falan çıkardım işledim altın arıyorum şimdi. kendime bi kazı alanı kurdum sürekli aşağı kazıyodum bi baktım çok gitmişiz çıkmak için yanlara gittim olmadı yuları kazmaya başladım denizin ortasına çıktı benim maden su doldu (:

online denenmesi şart. varmıdır multi imkanımız.
Sosyal ağlarda paylaş

of oyun feci kendine bagliyor insani, "ay evime bi kat daha cikayim, ay surda maden var kazayim, ay surayi kesfediyim" felan derken zaman geciyor

en son dibe dogru kazarken hayvani boyutlarda kat kat magara zincirine denk geldim, boyle moria madenlerinden hallice her yerde lav akintilari, selaleler bilimum bortu bocek...bi balrog eksik dsf
Sosyal ağlarda paylaş

server açsak bir tane?
deneme olarak açalım, 24 saat açık tutabilecek biri var mı =)

devasa bir şeyler yapmaya çalışırız

beleş olması ile ilgili haftasonu bunu yazmış mesela Notch:
Here is the statement from Notch: Minecraft got way too popular for this humble server. I've had to disable everything fancy to even get it to run. Until this all gets sorted out, I'm officially calling a "free-to-play weekend", or however long this will take to fix.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...