Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft

Phyx

Öne çıkan mesajlar

abi tüm gündür oynuyorum. şimdi böle çantam baya bi doluyken öldüm, sonra öldüğüm yeri buldum eşyalar yığılı duruyordu. sonra onları eve kaçırayim derken düştüm bi daha öldüm ama bu sefer biraz uzun bekledim 1-2 gün geçirdim aradan eşyalar kaybolmuş şimdi. ne kadar süre sonra düşen eşyalarımız yok oluyor? bi de o zindan, sandık falan diyosunuz bulamadım bi türlü öyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

icinde alevler olan bi kafes var bazi odalarda onlar gece gunduz farketmeden surekli yaratik spawnliyor. durdurmar icin dort bir yanina mesale dikiyosun

bu kafesi (mob spawner diye geciyor) mining pickle yoketmek mumkun aslinda, bende kazarken bi tane bulmustum bos bi aninda atladim ustune bastim pickaxeyi bastim pickaxeyi

yanniz bu kafesin etrafinda yesil bi tas var, nedir ne degildir wikide bulamadim, bilen varmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

bu olmadı diye dwarf fortress i indirdim bakalım netbookta oynamalık çerezlik güzel oyuna benziyor

senin oyunun açılmamasıyla ilgili bi ihtimal düşündüm şimdi, az evvel oyunu tekrar açtığımda (sesleri attıktan sonra) login ekranı geldi, connect dedim, baya bi uzun bekledi böyle kilitlenmiş gibi davrandı. ben de bekledim en sonunda sunucuya bağlanılamıyor dedi, play offline seçeneği çıktı. belki seninki de böyle oluyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...