Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ey allahim aklima mukayyet ol

unity100

Öne çıkan mesajlar

mizzah.com sitesinde bir contact formu var. isteyen boyle mizahi seyler gonderiyor isteyen fikra gonderiyor isteyen hihihi yazip gonderiyor. fakat arada boyle egzantrikler de cikiyor :

********@mynet.com

BEN MIZAH DEĞİLDE AVRUPA BİRLİĞİ HAKKINDA KONUSUNDA TURKİYEMIZI GORUYORSUNUZ AVRUPA BIRLIĞINE GIRMEK İÇİN YAPTIKLARINI OSMANLI ZAMANINDA BU AVRUPA BIRLIĞINI KURAN DEVLETLER BIZIM YANIMIZ DA OLMAK İÇİN CANLARINI VERİYORLARDI AMA BİDE ŞİMDI BAKIN NIYE AVRUPA BIRLIĞI BIZDE ASYA BIRLIĞI KURALIM YANI ŞEHITLERIMIZIN KANLARI BOŞUNAMI AKTI ONCA ANA BOŞUNA MI AĞLADI EVLATSIZ HANIMLAR DUL KALDI ŞİMDI DE ZAMANIN DA PEŞLERINDEN KILIÇ SALLADIĞIMIZ KİŞİLERIN BIZE ONDERLİK YAPMASINI MI ISTIYECEĞİZ BU OLANLARI ATALARIMIZ GORUYOR VE KEMIKLERI SIZ LIYORDUR BEN TURKUM VE TURK KALMAK ISTIYORUM BEN ATAM DA TURK NESLIMDE BAŞKANIMDA TURK VE ORF VE ADETLERIMIZI SILDIRMEMELILER HER KEZ TEK BAŞINA AYAKTA DURUMALIDIR turkıye kendıne gel....

yoksa ozellikle mi beni buluyor bunlar ?[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.

[Bu mesaj unity100 tarafından 16 Ağustos 2004 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ingilterenin köpeğiyim ben, lol...

Cidden böyle gaz gaz şeylerden sıkıldım e-maillerde..

Biri ofisinde sıkılır, çok çalışmaktan kafası sulanır, millete tavuk suyuna çorba hikayeleri forwardlar.
Bir başkası "renk körlüğü testi""resimdeki farkı bulun" tarzı şeyleri, tekrar tekrar yollar.
Başkası da, "bilimsel olarak kanıtlandı, aşşadaki iki yunus resminde ne kadar hata bulursanız, o kadar aptalsınız demektir" yazıp alta da bir yunus bir de inek resmi koyar..

Hani derler ya "kal geldi"
cidden öyle oldu.
Bill Gates'in önerisi kabul edilse, her e-mail attığımızda 1 cent ödemek zorunda kalalım, böylece ofisinde kafası sulanmış insanların abuk sabuk e-maillerinden kurtuluruz..
En iyisi e-mail kullanmamak tabii ki de, hangi siteye girsen, önce e-mail adresini soruyor artık..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 17 Ağustos 2004 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bahsi geçen asya birliğine ön yargıyla yaklaşçağınıza avrupa birliğine neden girmek istediğinize bakın.

maili yollayan kişi abartarak anlatmış ve kısa yazmış hiç birşeyi anlatmadan o yüzden saçma geliyor insana. ama avrupa birliğini savuncaksanız neden savunduğunuzu bilerek savunun.

şimdi unity gelir 132903290 satır yazı yazar zaten bu mesaja ;) ama e-postada tam unitylikmiş canım ehhehe.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kawa, 17 Ağustos 2004 00:45 tarihinde demiş ki:
_Tora_ sen ciddi misin söylediklerinde yoksa :-?.
Ayrıca milliyetçi olmak iyi bişeyse helal olsun yani....

kelime anlamına bakarsak iyi bişe evet
ama herkese göre değişen bir milliyetçilik anlayışımız olduğunu düşünürsek pek sayılmaz

bu adamın sorunu/durumu milliyetçi olması değil, cahil olması[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...