Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Caz Solosu..

Seperate

Öne çıkan mesajlar

Caz diye louis amstrong,chet baker falan önerdiler indirdim ancak bunlar şarkılarını söylüyorlar ancak ben caz solo arıyorum,daha çok hoşuma gidiyorum.Hangi müzisyenleri tavsiye edersiniz?kazaadan indirebileceğim?[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
windows konulu bir albüm galiba:)
Sosyal ağlarda paylaş

enstrumental istiyorsun?

Herneyse, jazz davulu solosu diyorsan Buddy Rich,
Jazz piyanosu solosu diorsan Brad Mehldau derim sana
Ama güzel enstrumental şöyle dinlendirici bi jazz alıyım diorsan
EST yani Esbjorn Svennesson Trio yu denemelisin[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

abicim salt solo istemek biraz saçma
ztn jazz dedigin müzik belli bi kalıp içinde sıkışmış olgudan ötedir. her müzisyen parçalara kendi yorumlarını katar ki bunları yaparken de araya birçok solo serpiştirirler. hemen her parçada (jazz icin konuşuyorum) ztn solo vardır.

bass guitar: jaco pastorious, marcus miller dinle
saksofon : joshua redman, charlie parker, john coltrane, maceo parker(bu funkdır)
piano: herbie hancock, michel camilo, michel petrucciani
trompet: miles davis yeter de artar :)

bunlardan dinle bişeyler
eğer ilgileniyorsan gerçekten bana özel msgla ulaşabilirsin, daha ayrıntılı tavsiyelerde bulunabilirim[signature][hline]Fuck what I said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses it didnt mean jack
Fuck you, you ho, I dont want you back

Sosyal ağlarda paylaş

yeni yetme bi jazzcı olaraktenw pek bişi bilmediğimden her eyrde sölüorum türklerden quartet muartet i ciddi beendim solonor söledi aldım işte hasta bişi[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

Quartet muartet güzel baya evet deamon kardeşim.

A bak sana bi de fusion jazz tavsiye ediyim:
return to forever grubu...
al di meola nın ve chick koreanın olduğu bi grup işte daha ötesi mi var. :)
return to forever ın romantic warrior albümü süperdir. Edininiz. :)[signature][hline]This fire is burnin' and it's out of control
It's not a problem you can stop It's rock n' roll

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...