Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2010/2011

khala

Öne çıkan mesajlar

Kadro dahi kurmadan şampiyon bile olabilirsin snake draftta, sana karşı bişeyim yok zaten yanlış anlama bu sene ilgilenicem diyorsan yine alırız problem yok, ama trade offer yolluyosun 1 ay cevap gelmiyor, haftada 3-4 kere kontrol edilse yeter öyle dedicated olmaya da gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatayım Serhat, zaten herkes yeni bu yeni draft sistemine, olay çok basit draft günü herkes online oluyor 1-20 ye kadar sıralama var artık kaç kişiysek sıra sana geldiği zaman bi oyuncuyu açık arttırmaya çıkarıyosun en çok parayı veren adamı alıyor, draft herkes bütün rosterını tamamlayana kadar devam ediyor, yahoo sportsdan bi acc alıp auction mock draft(deneme draftı) yaparsanız zaten kaparsınız hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de 20 kişi çok daha zevkli, auction draft olduğu için son picklerinin çer çöp olmaması tamamen senin elinde, hiç super star almazsın bütün takımın mediocre olur böylece, ayrıca bu sene inanılmaz sleeper var diğer sezonlara oranla o yüzden sıkıntı olacağını düşünmüyorum, hoş zaten geçen seneki kadro artı bizim basketbol tayfası(Spidee, Rada, Screwy) bi de Öncü(Kaspar) 20 ye tamamlanıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

öle bişe yok

tam tersi normal draft daha iyi o bakımdan. ben şimdi diyelim çok beğeniyorum sergio rodriguez'i, başkaları da beğeniyor ama unutmuşlar. ben sergio'yu çıkardığım an vitrine akılları başlarına geliyo ve bid'lemeye başlıyorlar.

diğer türlü paşa paşa sıra bana geldiğinde alıyorum, stres yok birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sergio'yu istiyosan paranı saklıycaksın, alıcaksın %100 adil, drafta girmeyen adam 1.sıradan Durant'i çekiyor autodraftla benim elim kolum bağlı = saçmalık, kimi istiyorsan stratejini ona göre belirliyceksin paranı saklıycaksın, tabi ki sanş faktörünün 0'a indiği auction draftı tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne lan boyle gidin nba oynayın :D işiniz gücünüzmü yok ahuahuah şaka bi yana begendim de burda puanlama sistemini nasıl yapıosunuz her hafta lig usulu millet biğrbiriylemi karsılasıyor yoksa yahoo uzerindenmi ayarlıyorsunuz hepsini? fantasy cl gibi
Sosyal ağlarda paylaş

dayılar ya son 3 4 sayfayı zor okudum. bu iş ne ara bu kadar komplikasyona uğradı ya. bence ne kadar çok kişi olursa o kadar zevkli olur. 260 oyuncu alınıyorsa da alınır nba yi takıp edenler ortaya daha fazla çıkar bence. draft konusunda da yenisi cok zaman alır gibi geldi. 200 oyuncu secılcek olsa oyuncu basına 2dk bile beklesek 6.5 saatten fazla ediyor. benim böyle bir zamanım yok bilgisayar basında aktif olarak 6.5 draft yapacak... eskisi iyi işi zorlaştırmaya gerek yok bence ama lige kaç kişi katılabiliorsa katılsın bence öyle keyifli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

6 saat sürmez ama snake'ten uzun süreceği kesin.

her sunulan oyuncu için 30 saniyeden geri sayıyor, bid'leniyor, bid'lenince 10'dan geri sayıyor, yeniden bid'leniyor, yine 10'a çıkıyor geri sayıyor, yine bid'leniyor yine 10'dan geri sayıyor. ölme eşşeğim ölme. hele 20 kişi olduğunda, kaç kere bid'lenir ilk 100 oyuncu, piuvvvvv yani. 280 oyuncu seçilecekse hele komedi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake lige girmem ben de, bütün sezon oynuyoruz ve günde 5-10 dk. bile olsa uğraştığım birşey. Birkaç saat daha uzun sürse draft çok birşey farketmez benim için.

Ha bu arada fantasy gurusuyum diye geçinmem hiç ama, geçen sene ben sonuncu oldum mesela? Ondan önceki sene noob takılırken de 3. olmuştum, snake baya şans işi
Sosyal ağlarda paylaş

Snake draftta şans faktörünün ne kadar önemli olduğunu anlamak bu kadar zor olmamalı zaten,
Snake draftta Durant draft etme ihtimalin=1/20=%5
Snake draftta Chris Paul draft etme ihtimalin=2/20=%10
Auction draftta herkesin şansı eşit parayı veren düdüğü çalar.

Zaman meselesi de faso fiso, taş çatlasa 30-45 dakka daha uzun sürer, bakın taş çatlasa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya açıkçası çakmıyorum bu işten, tecrübem yok en azından hiç.
Ama auction'ı tercih ederim ben de. Oyunu acaip etkileyen adamların sırf şans faktörüne göre dağılmasındansa biraz daha strateji gerektiren bi yöntem daha mantıklı geliyo bana.

Biraz daha zahmetli olacak bahsedilene göre de, tamam herkesin işi gücü var da atla deve de değil eklenecek o süre.

Ha bi türlü olursa oynamam gibi bi durum yok benim gerçi, alırsanız her türlü oynarım. Yine de auction daha çekici geldi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...