Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ya allah belamı versin benim ya. tüh bana ya babadan oğula nesilim ya.3 ayda 3 kızla takıldıktan sonra, ne güzel hiç bi plan program yok doğaçlama takılırken güzel herşey ya sevgili olursun ya takılır kalırsın düşüncesiyle random takılıp hiç birine bağlanma, şimdi sığır gibi 2 haftadır "ilişki milişki istemiyorum kafama göre takılıcam" diyip bir de inanınca buna, ne olacaktı ? bu olacaktı tabi al cort diye aşık oldun gör ebeninkini.

çok zor be sayın pati günlüğü, kızın yanından kalkıp işe geleli 25 dakika oldu özledim ağzını yüzünü. e bir de öğlen 12 de 700 km uzaktaki evine dönecek, nolacak sonra ? long distıns yalan iş. o olmıyacak kesin ama. atlayıp zırt bırt 700km yol gidemem ki bu kızı görmeye ? uçak da uçmuyor zaten eskişehir'e... en yakın 2 hafta sonra gidebilirim. ayrıca hatun benim ondan etkilendiğimden daha çok etkilenmiş olsa da benden, içime düşse de hippie ruhlu o benim gibi bağlanmaz muhtemelen bilemedim. her tarafı boklu deynek ya. of aşık olmamam lazım. akıl mantık biraz kendine gel ekim.

günlük yazınca rahatlıyoduk hani? aha yazdım gönder diyemeden yazdıklarımı düşünmeye devam hala.
Sosyal ağlarda paylaş

ama aşık olmayım da ne yapayım ya? herşeyi mükemmel olmaz ki bir insanın. e buna aşık olmazsam kime olacam bu saatten sonra kimseye olamam heralde ? of lan ya. 9 ülke gezmiş ikisinde 6 ay yaşamış, hem mezun hem yüksek lisans hem çok güzel bi iş bulucak bu hafta , diablo2 oynar 3 gelse diye bekler, dizi izlerken altyazı kastırmaz, bütün izlediğim dizileri izler, müzik zevki de süper, konser-festival takip eder, içer miçer erkek gibi affetmez, sürekli macera anı anlatır çenesi laf yapar, bütün fiziksel aktiviteler uyumlu. bu ne ya, nasıl insan bu ya, aşık olmam için yaratılmış. ve bildiğin sürüm sürüm sürünücem uzaktan uzaktan elimden hiç bir şey de gelmiyecek..... allah belamı verdi başka bir şey değil. bu kadar net. avazım çıktığınca bağırıp bir şeyler kırasım var sayın payi.

kendim çektim bakarsanız aşık olmayın silkelerim.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...