Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

Abi insanlar evleniyor mutlular, anlayabiliyorum. Akrabaları arkadaşları falan da heyecanlı, kabul ederim. Biraz alkok de vardır, tatlı şeyler bunlar.

E hanım kızımız ile damat bey birazdan sevişecek, üstümüze vazife değil ama onun da tatlı bi heyecanı olabilir üzerlerinde.

Bunları hep kabul ediyoruz da,

Gece saat 1 buçuk, 55 daireli bi sitenin bahçesinde davul zurna ile, bir baba hindi HEÖÖEEÖHGHEHGFFESASD EEEAALLAAH diye bağırarak falan olmaz ki bu işler.

5 dk yaparsın atarsın heyecanını sevincini gidersin. Yarım saat boyunca birbabahindiieeeeyaeallaah diye bağırılmaz ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi düğünde sohbet ederler mi bilmem de,

burda kapı önünde 2 sohbet edip gitseler daha iyi olurdu.

Bizde de vardı böyle adetler ama yerleşim yerleri kalabalıklaşmadan önce yapılırdı böyle şeyler, çok uzun süreler geçti o zamanların üzerinden. Hasta var yaşlı var klişesine girmek istemiyorum ama en basitinden vardiyalı çalışan insanlar var, onlara yazık günah.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tam arkamda durma hoş değil, yanımda durabilirsin kikiki

Sitede hiç yoksa 4 tane polis var abi oturan, adamlar sallamıyor ben arasam ne olacak. Ya elbet bişey olur da, zaten adamlar yaptı yapacağını uyandırdı milleti, kıymeti kalmadı. Gittiler az önce işte 40 dk kafa patlattılar.

Umarım damat erekte olamaz bu gece, amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...