Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

amerika'nın köpeği olduğum için konuşurken veya yazarken araya ingilizce şeyler katıyorum arada geyiğine

ama böyle ilkokul 4 ingilizcesine sahip adamlar inatla ingilizce bişeyler yazmayı deniyor facebookta filan görüyorum, çok komik abi, yani serkül'e filan gülüyormuş gibi hissediyorum kendimi ama komik napıyim

ohh rahatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Parasal olarak hacizlerden dönmeler yicek parası olmamak falan degılım gayet keyfim yerinde he zenginde degilim ama çok şükür dicek konumdayım.

Peki bu cimri paragöz kapitalist emperyalist beynimi nerden buldum para ugruna her türlü işi yaparım gibi geliyor bana. Cidden para konusunda hukuksal olarak yasal olan herşeyi yaparım para kazanmak için.

Nedir bu kapitalizm canım nedir bu para manyaklıgı neden bu kadar sevıyorum bır acıklaması olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar

RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...