Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

abi..

assumption.. bilmem neyi 0,8 aldık..

NE?

NEDEN BE!

neyse devam ediyorum..

based on bilmem ne.. bıdı bıdı buckling load bıdı bıdı ignores bıdı bıdı.. şimdi hazır olun assumption geliyor 2,95!

e ne saçma bi sayı bu şimdi.. neye göre 2,95?
ben 3alsam ne olacak?
based on dediği yerde, bendeki yönetmelikte öle bişi de yok be!

ha bi de bi adamın yazdıklarına referans vermiş 8tane falan.. adamın soyadın TEH

Sosyal ağlarda paylaş

abi du bi tane daha.. şimdi gel de bu adamları dövme
said:
It was demonstrated that there is a problem in using the beam
elements available in many commercial frame analysis programs

diyor. afferin..

ha ne kullanmış? söylemiyor.. neleri sorunlu? söylemiyor. kendisi baz aldığı değerleri ne ile çözmüş de bulmuş? söylemiyor..

ne söylüyorsun lan it!
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa odunu vursana beline beline, lafla adam etmeye çalışmanın ne gereği var abi..

Olm karşıdaki kız bloğunda 2-3 daire camına noel ağacı falan yaptı ışıklı. Attention whore mu desem, harbiden kırismıs ibadeti mi yapıyorlar desem bilemedim.

Çıbıdı cıbıdı ışık var lan milletin camında. Hep bu iibf bölümlerini okuyanlara güzel hayat lan, bak biz ders çalışıyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

çünkü yazarsa tırt bişey bulduğu anlaşılır onun yerine anlaşılmaz ve mistik yapıyo bulduğu şeyi sdxc

"tamam lan birini buldum!" dediğim anda indirdiğim yayının aslında kitap olduğunu ve 841sf olduğunu görmem..

yaşamdan soğudum an itibari ile. enerjim çekildi olm. saç diplerim büzüştü inan.. tel tel döküldüler şimdi stressten..

841sf olm..
ha alakalı olan yeri buldum da ne oldu.. iyi bok yedim.. differantial quadrature method diye bişi ile bin tane denklem falan çözmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

"biz avustralya olarak tüm çalışmalarımızı strand7 ile yaptık genç! ADAM OL!"
demişler neredeyse sorduğum soruya..

-bi sn ne bu laubalilik! bi kere o el inecek!
falan demek istedim..

olmadı..

ha diğer yandan adamların üni.leri kendi programlarını yazıyor evladım.. sen git sündük sündük oturan üni.ne kız lan! falan da demek istedim..

bu arada burada lan lun diye diye gerçek hayatta çok lan demeye başladım.

LAN!
Sosyal ağlarda paylaş

sayin sparx calisanlari ve ceosu

lan sapik gibi sirketsiniz, national rose'dan sonra belki en fazla tercih edilen sistemi uretiyorsunuz, programinizda yaklasik bimilyon tane element var, peki neden user interface'e sadece bunlardan 10 tanesini koydunuz?

nasi gostercem ben simdi tasarladigim gui'yi? tasarladiktan sonra hoca, olm bu ne ilkokul bebesine mi yaptirdin bunu demiyecek mi?

iste siz o ilkokul bebelerisiniz sparx calisanlari.
Sosyal ağlarda paylaş

31 ne ya ofs...

Ben diferansiyelin 2. vizesinden 31 aldım,

Hoca kağıtları dağıtıyor bu arada, bakın bi hatam varsa itiraz edin diye

Adımı söyledi, kalktım, kağıdı alıcam, tabi notu da söylüyo kağıdı almaya giderken

otuzbir dedi,
kağıdı aldım,
ama hafif gülüyorum,
100 den fazla makine mühendisliği öğrencisi içinden çeşitli yerlerden "ahıuhahmsfıhah" şeklinde ince gülmeler geliyor tabi,
ulan gülsem mi ciddi mi dursam bilemedim,
4.5 metrelik yol bitmedi,
bitmedi,
ah ulan..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...