Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karadenizin tek kırmızısı

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Evetler domine etti il sayısına bakarsan.

Koyun+bidon+cahil+doğulu+pkk+hile+hurda=%58 olabileceğine inanmıyorsunuz di mi artık?

Hani benim oyum evetti, ama ben %52 olur max diyordum. Ama bu oranın bu seviyede olmasını tahmin etmezdim. %52 olup da hile hurda vs dense hani sayısal olarak bi açıklama yapabilirsin de, bu durumda, ı-ıh.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Evetler domine etti il sayısına bakarsan.

Koyun+bidon+cahil+doğulu+pkk+hile+hurda=%58 olabileceğine inanmıyorsunuz di mi artık?

Hani benim oyum evetti, ama ben %52 olur max diyordum. Ama bu oranın bu seviyede olmasını tahmin etmezdim. %52 olup da hile hurda vs dense hani sayısal olarak bi açıklama yapabilirsin de, bu durumda, ı-ıh.

%60 a tamamlamaya kasıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

üzülüyorum halinize,sizdeki bu zihniyet 2300 yılında iktidara gelebilecek böyle giderse,düşünsenize sahilde 3*5 tane burjuvazi şehri hariç tüm Türkiye evet diyorsa oturun düşünün bence artık bazı şeyleri,ana muhalefet lideri bile hayıra eli varmadı varın gayrı siz düşünün gerisini...

evet oyu çıkınca zengin olcaz deniyordu buna rağmen pis chp hayır oyu kullanın diye diretti.

şimdi mucize oldu evet oyu çıktı, bayram yapalım çünkü hepimizin cebi para dolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...