Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu msn saçmalığı yetti be

Angelfire

Öne çıkan mesajlar

Yokmu kardeşim bu salak hatanın çözümü bıktım ya giremiyorum accountumla sorun gider dediğimde
zone alarm ın sorun olabileceğin söylüyo zone alarmıda sildim yok kardeşim bilmem naptımın msn i gene aynı salak
0x81000370 hata kodunu veriyo
aramaya inan google borumu şeklinde cevap atanlara uçan kafa atacağımı şimdiden bildiririm
denedim yok yok yok olmuyo.
yokmu kardeşim başka kimsede bu sorun bi benmiyim tek şaban
zone alarm varkende bakıyorum zone alarm izin veriyo msn e
bildik klasik 0x81000370 hatasıda değil sorun gideri fln da var
gelişmiş bi hata çözemeyelim diye[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

bende silmek istediim mesajlarını yanındaki kutucukları işaretliyip basıorum delete'e!oda ne ?! silmek istediiniz mesajların yanındaki kutucukları işaretleyin diyen bir hata mesajı..bilen bunada yardım etsin pls..[signature][hline]gönlünde yer yoksa güzelim,dert etme ayakta da giderim...
Sosyal ağlarda paylaş

bendede aynı sorun olmuştu 1gün girmeyi denemedim geçti sende bi ole yap istiosan.[signature][hline]yer=kadıkoy
mekan=sukru saracoglu
O 55 bin sosisliden biri.

İçinde öyle umut taşı ki, onu senden kimse alamasın.
Gözlerin hep gülsün,mutlulugu hep sende arasınlar,
Ama onu kalbinde öyle sakla ki,
Gerçekden isteyen bulsun...

Sosyal ağlarda paylaş

msn messengerdan bahsediyorum ha ona göre
hotmail e giriyorum sorunsuz[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

evet sorun gider die bişi cıkıo dimi işte o ben 1gün hiç denemedim girmeyi geçti geçmesse başka mail alıcan.[signature][hline]yer=kadıkoy
mekan=sukru saracoglu
O 55 bin sosisliden biri.

İçinde öyle umut taşı ki, onu senden kimse alamasın.
Gözlerin hep gülsün,mutlulugu hep sende arasınlar,
Ama onu kalbinde öyle sakla ki,
Gerçekden isteyen bulsun...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 16 Ağustos 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
aynı salak
0x81000370 hata kodunu veriyo

bu hata kodunu bende warcraft III ü açarken veriyo zaman zaman...restartın gücüne inancaksın bu durumda...la havle vela kuvvet diyip bi restart atıcak bi de yavaşsa makinen açılana kadar 3 kulüval bi elham okucan düzelcek benden sana garanti[signature][hline]RamsesII, 12 Ağustos 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Abi bu yeliz yeşilmeni ne yapacaksanız biliyor musunuz?Böyle bir yeri kaşındığında diliyle kaşıyacak insan onu...Böyle hiç ellettirmeden ona,sadece dilinle kaşıyacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

valla hoca böyle durumlarda ben genellikle bileğimin kuvetine inanırım
bazen hoparlör gider ses gelmez ama sorun yoktur görürüm
dan iki patlatırım düzelir
. Aynı şekilde monitor de ayrıca kasada
bazı yerde gözüm dönüyo acımıyo indiriyorum aletin kafasına düzeliyo[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de bikere verdi o hatadan ama bende hem miranda hemde msn olduğu için miranda dan bi online oldum sonra msn de düzeldi bdiaha böle bişey yapmadı deneyin isterseniz.

Mailları da Inbox da bırakmayın bi klasör oluşturup içine doldurun ben öyle yapıyorum inboxum sürekli boş duruyor[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın. Bende msn ye girmek istediğimde bazen çok uğraşmak zorunda kalıyorum. Mesela troubleshoot diye birşeyler yazıyo tıklıyorum değişen birşey olmuyo. Zaten google.com 1 gb alan verecek onu kullanıcam. Aşağıdaki adresten 1 gb lık mail alabilirsiniz. Ücretsizdir.

http://mail.rediff.com/learnmore.htm?regpg[signature][hline]www.mesajat.com Türkiye'nin En Genç Portalı...
Sosyal ağlarda paylaş

restartın gücüne inancaksın bu durumda...la havle vela kuvvet diyip bi restart atıcak bi de yavaşsa makinen açılana kadar 3 kulüval bi elham okucan düzelcek benden sana garanti

bide ek olarak subhanekeyı oku tam olur.

Ya bende de olmustu acılmıyodu. 2-3 gun boyunca acılmadı.Sildim tekrar kurdum olmustu.Baska neden olarak nette bir problem olblr.En kotusu mail adresini hacklemişlerdir.!.!.!.!
Sosyal ağlarda paylaş

Please note that MSN Messenger IS NOT
SAFE TO USE. Without going into any security
history, I'd like to just make one thing perfectly
clear: ALL MESSAGES GO THROUGH MICROSOFT SERVERS.
If this does not convince you to stop using MSN
Messenger then it should at least convince you
to consider encrypting your outgoing messages.
More information on IM security and privacy is
available at http://msn.d1f.org
[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...