Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi oyun orjinal alınmalı

DeepestPurple

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar yurtdışına gidiyorum ve orjinal oyun almak istiyorum birkaç tane doom 3 ü alıcam kesinde birde böyle içinden ne biliyim poster küçük heykelcik falan çıkan ne gibi oyunlar var yada hangi oyunları orjinal almalıyım aklıma gelmiyor şimdi warcraft,cod,battlefield var ama bunlar buradada var ben internetten oynamak istiyorum oyunu işte ne bilim cdkey sorunu falan çıkmadan onun için hangi oyun iyi olur?[signature][hline]When the garden flowers baby are dead yes
And your mind is full of red
Don't you want somebody to love
Don't you need somebody to love
Sosyal ağlarda paylaş

soru: "hangi oyun orjinal alınmalı"
cevap: senin sevdiğin oyunlar
cevap: orjinal cd-key isteyen serverlarda online oynamak istediğin oyunlar (HL'dan DaoC'a kadar her oyun)[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 Ağustos 2004 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Doom 3 e pek sulanma yaklasik 55 dolar +vergi cunku o yuzden eski oyunlara bak bence onlar genelde 10$+vergi Amerika'da boyle yani senin gidecegin yerde de pek degisecegini sanmiyorum.
Ben tam gaza geldim ehehu oleeleeo gidince doom 3 alcam hebeee gittim tabi pek fiyat hedesi olmayinca bi de para az kalinca
Turkiye'den kopya alirim diye vazgectim ama param olsa alirdim yani deger doom 3 icin fekat ama ben uhuhuhu...

Hayirli yolculuklar bu arada :)[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...