Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elveda Firefox :(

reyou

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
chrome standartları ve yeni çıkan teknolojileri destekleme konusunda hep önde oluyor.

sade arayüzü de gereksiz şeylerden arındırıyor direkt web sayfasına odaklanmayı kolaylaştırıyor.

javascript konusunda da gayet hızlı.

sekmeleri ayrı pencere yapabilme özelliği de çok işime yarıyor.

eklenti kurmadan da firebug gibi çalışan araçları mevcut.

opera da çok güzel ama çok fazla şey var ekranda. dikkat dağıtıyo chrome kullandıktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu daha düne kadar millet firefox için kıçını yırtıyordu. o kadar heyecan boşunamıydı :)

Benim merak ettiğim ufak bir sorunum var. şimdi banka vs. gibi kurumsal firmalar güvenlik gerekcesi ile explorer kullanın diyor ya da bu site explorer da en iyi çalışıyor diyor.

Chrome kullansam yine aynı sorun dile gelir mi? Yine explorer a mahkümmüyüm?
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Aket-Atum said:

chrome facebookta sorun çıkarmaya başladı, başka yaşayan var mı bu durumu?

video falan açtığındamı sorun yapıyor? öyleyse bende sorun yaşamıştım facebook tarzı sitelerdeki embed flash video playerleri fln çalıştırdığımda o yüzden 2 gün de uninstall etmiştim kendisini

facebookta embed videoda görüntünün donması sesin devam etmesi ve o pencerenin tamamen işlevsiz hale gelmesi 3 browserda da aynı hata olarak karşıma çıktı: mozilla, chrome ve opera.
sadece chrome'da 1 sekme çökünce diğerleri aksamadan devam etti. diğer 2 browserda bütün sayfaları kapatmak zorunda kalırken. chrome'da sadece face'ten çıkmam yeterli oldu.

şu an chrome kullanıyorum çok rahatım ama opera'nin bi çok işlevsel yanını aramıyor değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

ultrAslan said:

ya penth tamam wp7 iyi diyorsun inanirimda
ne olur explorer icin yapma be abi bari :)

aynen abi yani ie9 gelmis yaninda 3 ayri kombinasyonlar geliyo

ie7 settings
ie8 settings
ie9 settings
buna ek olarak bide 3 tane document model var yine 3 browser a ait.

developer toolbar denen nanesinden zaten cacik olmaz, toolbarda arama muhabbeti cok kotu, hizi ise chrome ile ayni, bide cok fazla cache liyo hizida ordan geliyo,

lan bi sayfayi refreshliosun cache ne varsa o yapilan degisiklikleri goremiyosun.

cookieri sil diyosun silmiyo,

valla bi tek test yaparken hizli onun disinda microsoft kaynak kodlarini acmadiktan sonra ie den cacik olmaz.

microsoft visual studio ya dokunmasi allah icin baska bisi istemiyom ekmegini yiyoz adamlarin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...