Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

...

olitere

Öne çıkan mesajlar

Osuran_boğa said:

oha demekki bi trafik kazası geçirip komaya girsen 6 ay sonra kendine gelip kızı arasan "6 ay tam 6 ay beni aramadın komiksin" die cevap vericek.bi zahmet sen ara belki başıma kötü bişi geldi.hatta sen bunu kullan kıza vicdan azabı çektir başına kötü bişe gelmiş gibi uydur beni aramadın sormadın layn de

ya buna benzer bir konu vardı amerikalı adam 6 aylığına avrupa seyahatine çıkıyordu ve bunu haftalarca kız arkadaşıyla konuşmasına rağmen kız tamamen unutuyordu adamın gezisini sonrasında dam işte ne e-postalarına bakıyordu ne de telefonunu kullanıyordu bu süre ierisinde kız arakdaşı abuk subuk e-postalar atıuyordu fln

biri o konunu bağlantısını bulup buraya yapıştıurırsa tadından yenmez ben de tekrar okumuş olurum ehe
Sosyal ağlarda paylaş

tamam tatlıya bağlandı.Nasıl olmayı başardıysam grip olup günlerce yattım , demekki kaza geçirip 6 ay komada kalıp çıksam BENİ 6 AY ARAMADIN DEFOL diyiceksin dedim.Eskisi gibi olmandan ilgilenmemenden korktum şimdi nasıl oldun hede hödö diye kıvırmaya başladı.HAHA yalandan kim ölmüş
Sosyal ağlarda paylaş

olitere said:

tamam tatlıya bağlandı.Nasıl olmayı başardıysam grip olup günlerce yattım , demekki kaza geçirip 6 ay komada kalıp çıksam BENİ 6 AY ARAMADIN DEFOL diyiceksin dedim.Eskisi gibi olmandan ilgilenmemenden korktum şimdi nasıl oldun hede hödö diye kıvırmaya başladı.HAHA yalandan kim ölmüş

arda bey olsa ya. offf epic olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...