Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ingiliz kadın kediyi çöpe atıyor

gecko

Öne çıkan mesajlar

DynamicK said:

burda baya üstünde durdular bu olayın
tv de kadının demeci falan da yayınlandı

eğlencesine yaptım kötü bir niyetim yoktu falan dedi

lakin etrafta kimse yoktu neyin eğlencesi? neresi eğlenceli? diye sordular cevap veremedi..

şimdilerde polis eşlik ediyor kadına evden çıktığında.. :)

Ne şaka ne şaka feci bir eğlence olsa gerek.

Şişman tipsiz haliyle şirin kediyi kıskanmış olma ihtimali daha yüksek. Hayvanlara zarar verip bundan feci şekilde haz alan insanlar var bu yeni birşey değil neticede bu sadece kameraya yakalanmış. Kadın madın dinlemem bunu görsem sokarım o tenekeye.

Bunun bir benzerini kuşadasında tatildeyken gördüm. Otelden çıktık havale işlerini halledip o yönde yürüyorduk. Orada iki apartmanın arasında pek işlek olmayan bir sokakda 18-19 yaşında bi velet kediyi önce yanına çağırıyor garibim kedi geliyor, önce yemek atıyor ona, hayvanın alışmasını bekliyor sonra tekmeliyor hayvanı. Öyle böyle tekme değil kedi bildiğin savruldu ulan hem yemek attı hem tekmeledi ben mi yanlış gördüm acaba dedim önce. Baktım hayvanı tekrar çağırıyor yemek atınca tekrar geldi. O tekmeden sonra gelmesini hesaba katıp ne kadar uysal ya da aç olduğunu siz düşünün. Baktım ikinci kez yapacak geçtim karşı tarafa kafayı koydum ağzını burnunu dağıttım bi güzel. Hem soruyorum hem şamarlıyorum cevap yok. Arkadaşlar üstüme çullanıp kafama tişörtlerini atıp sağı solu görmemi engellemese temiz bi 10dk döverdim ruh hastası hayvan düşmanını. Daha böyle ne manyaklar vardır kim bilir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
idilik said:

hımmm, artık ingilizlerden de nefret ediyor olmalısın

neden nefret edeyim be 1 salak yuzunden millete mal etmek cok sacma. turkiyede her gun koylerde inektir esektir koyundur tavuktur tecavuz ediyorlar. bir kac ayda 1 hayvana tecavuz haberi cikiyor.

bu tip seyler dunyanin her yerinde oluyor. kadinin kediyi cope atmasi kamera ile kayit edildi ve cok tepki aldi diye buyuk olay oldu. ben hatirlarim cocukken mahalledeki tipler futbol topunu dikip kediye kopege nisanlayip abaniyorlardi zevkine..

kopegin kuyruguna kola kutulari baglayanlardan yok mu yasadiginiz yerde?

envai cesit okuz oglu okuz var turkiyede, nefret et bakalim simdi milletinden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

said:
İngilizler ve hayvan hakları savunucuları ülkede kıyameti koparırken, polis kadını gözaltına aldı ve gelen tehditler nedeniyle can güvenliğini sağlamak için koruma sağladı.

bi feministlerden bir de hayvan hakları savunucularından nefret ederim şu dünyada. genelde zaten bu türler her iki özelliği de barındırıyor.

bir şeyi savunurken abartmayın ya.

Onlar da seni sevmiyor raadol.
Sosyal ağlarda paylaş

feminizm veya hayvan haklarında radikallik yerleşik düzene ters geldiğinden insanlar yadsıyabilir ; ayrıca bittusa bir yönden hak veriyorum femizim konusunda o kadar anlayışlı bir insan olmama rağmen sırf kılıbık kelimesi kullandım diye beni cinsiyetçilikle itham edip konuşmayı kesen arkadaşım var.
Sosyal ağlarda paylaş

"aquatikin editlemeden önceki mesajı" said:

ahah, aynen bir üstümdeki sesu gibi bittus'a laf sokmak istemiştim. yani sen yazmışsın ya, ingilizler olayın çok üstüne gitti diye, bittus'ta feministlerle hayvanseverleri sevmiyormuş ya, dedim yani bir hayvan sevmeyenin üstüne gittikleri için artık ingilizleri de sevmiyorsundur...hehe becerememişim demek istediğimi. şimdi de beceremiyorum sanırım.

neyse lafım sana değil bittus'a idi.

yalnız değilsin idilik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...