Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilk tanışmada etki garantili 6 meslek

barbu

Öne çıkan mesajlar

Barmen
Lezzetli kokteyller hazırlayan, içki şişelerinin havada uçtuğu akrobatik hareketleri başarıyla gerçekleştiren bir adam; kadınların çoğuna karizmatik gelir. Etki süresi: Birkaç gece Kime uyar: Nejat İşler

CEO
Günümüz dünyasında, CEO demek, para demek; para demek, güç demek. Kadınların güçlü erkeklerden hoşlandığını söylememize gerek yok herhâlde! Etki süresi: Ömür boyu Kime uyar: Mustafa Sandal

Ajan
James Bond karakteri; şık, atletik ve yakışıklı oyuncular tarafından temsil edildiğinden beri, kadınlar bu mesleği icra eden adamlara çıldırıyor. Etki süresi: Birkaç gün Kime uyar: Kenan İmirzalıoğlu

Gurme
Bir kadın alanı olan mutfağı, avucunun içi gibi bilen bir adamdan bahsediyoruz. Haliyle kadınların ilgisine mazhar oluyor. Şaşırmamak lazım. Etki süresi: Ömür boyu Kime uyar: Haluk Bilginer

F1 pilotu
Şöhret, yüksek meblağda parayla birleşince; F1 pilotu olan bir adamın kadınlarla ilişki yaşama konusunda sıkıntı duyacağını düşünmüyoruz. Etki süresi: Ömür boyu Kime uyar: Engin Altan Düzyatan

Astronot
Neil Armstorng 1969 yılında, deneyimlerini "Benim için küçük; ama insanlık için büyük bir adım" sözüyle özetlediğinde, pek çok kişiye esin kaynağı olacağını bilemezdi. Etki süresi: Birkaç gece Kime uyar: Nasuh Mahruki

evet böyleymiş. ben gelecekteki mesleğimi saklamaya karar verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...