Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recruit a Friend

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Biz bu olayi gerceklestirdik. Arkadasta sadece classic account var suan , ayni servera aldik grant a level butonu falan var ama pasif duruyor.
Biz bu cocuga nasil level vericez ayrica o roket mountlardan da olmasi lazimdi ama piyasada yoklar.
Blizzin sitesindeki sikca sorulan sorular kisminda adam gibi bilgi yok. Aranizda tecrube etmis biri varsa bizi aydinlatabilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

RAF şu şekilde çalışıyor.

Recruit eden
Recruit edilen

Sadece recruit edilen kişi beleş level verebilir (Grant a level diye geçer) ve bazı kuralları vardır.

1. En fazla 30 beleş level verilebilir (karakter başına. Recruit eden 2 L60 karakter kasarsa, her karakter için 30 beleş level hakkı)
2. Recruit edilen kişi kazandığı her 2 level için 1 beleş level verme hakkı kazanır (30 beleş level verebilmesi için min. L60 olması lazım)
3. Beleş level verilecek karakterin, beleş level verecek karakterden düşük level olması gerekir.
4. Beleş levellar ile en fazla L60 olunur.

Ek olarak:

1. Recruit eden ve edilen aynı partideyse ve birbirlerine uzaklıkları 100 yarddan fazla değilse, 3x XP kazanırlar (quest, mob)
2. 100 yard geçilirse, normal xp gelir.
3. Aralarındaki level farkı 3'ten fazlaysa 3x XP sadece düşük levelli karakter için çalışır.
4. 3x XP sadece L60'a kadar çalışır.

Son olarak:

1. Recruit eden ve edilen birbirlerini summon edebilirler. Karakter portresine sağ click yapıp, Summon Friend. Bunun 1 saat cooldown'u var.
2. Recruit eden ve edilenin arasındaki account bağ (link) maksimum 90 gün süresince aktif olur. (Her türlü bonusu bu süre içerisinde kullanmaya bakın)
3. Recruit edilen kişi 1 aylık oyun süresi alırsa, Recruit eden 1 ay beleş süre kazanır.
4. Recruit edilen kişi 2 aylık oyun süresi alırsa, Recruit eden beleş mount kazanır (RAF mountu, X53'tü adı sanırım)

Aklıma ilk gelenler bunlar.

Edit: Yuh, bir ton edit :p
Sosyal ağlarda paylaş

gangren guzelce yazmıs gerekli seyleri zaten. mount olayını da eskiden sitede account management sayfasının alt kısımlarında goruyordun. hak kazandıysan belli ediyordu.

suanda da ya gelistirmislerdir yada aynıdır yani. acc managementı kontrol et. ama o sadece senle alakalı degil ve hemen alınmıyor diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

neden RAF hakkı yok ben söliim

çünkü akıllı devletimiz milli piyango hede hödösü altında sen hediye verdiğin için senden eşşek yükü ile vergi almakta , dolayısı ile devlet ortada sömürcek evlat bulamadığı için haa ben en iyisi yasakliim modunda takılıyor ve izin vermiyor sana RAF vs olaylarına

RAF için muhtemelen utube dan istediği gibi blizz den de vergi tabelası falan istiyordur RTE
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi benim bu sistem ile ilgili bir sorum olcak.

Diyelim ki ülkeleri değiştirdik ve bir tane trial account açtık. Daha sonra bunla birlikte levellemeye başladık. Recruit accountu normal accounta çevirdik ve 2 karakteri birlikte 60 level yaptık, rocket mount aldık.

- Ben eğer ülke olayını bu işlemlerin sonunda değiştirirsem. Elimden roketi alırlar mı?
- Benim recruit account ile birlikte levellediğim karaktere nolur?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
demek istedigim adam wowu yeni aldigi icin wowa yeni baslayan herkes gibi free monthda
3 aylik odeme yaptik dun
ama adamin free monthu bitmedi
benim mount adamin free monthı bitince mi gelecek?
yoksa sistemdeki 1 2 günlük delay mıdır bu gecikme.
faq da bulamadım buraya yazayım dedim
free monthdan kastım recruit ettiğim için bana gelecek olan değil, recruit edilenin free monthu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...