Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires Online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

oyun baya güzel ama crafting kısmında premium olan adama karşı freenin hiç şansı yok, premium 2si advanced olmak üzre 10 workshop açabiliyor ki nerdeyse tüm materyalleri üretebiliyor bu durumda günlük,
ulaşabildiği recipeler ve dolayısı ile birliklere gelen bonuslarda daha fazla,
üstüne advisorlardan gelen bonuslarda çok fazla, en dandik advisor bonusu binaları %8 hızlı inşa etmece ilk gün çıkıyor misal.

ayrıca filler çok iyi dsf, 15 fil yapıp salıyorum görev bitiyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel gercekten evet. keşke adam gibi cıakrsalardı sallasalardı piyasayı böle garip gurup seyler yerine. türe yenı oyuncu gelirdi.

celtleri bekliyuorum ben celtleri premium alabilirm.

benı endişelendiren her yenı content'de itemalrın güclenicek falan olması. bucun crete'deki itemlar sparta itemlarıyla az cok aynı, yarın truva cıkar ordaki aitemlar creteden spartadan iyi olursa multi oynamak için paso para bayılıp item kasmakmı gerekicek?
Sosyal ağlarda paylaş

crete ve egyptian premium aldim. baya farkediyor tabi direk boostlaniyorsunuz itemlar sayesinde.

oyunu 30 dolara almis olarak dusunurseniz free degil de parali olacak olsaki fiyatinin yarisina almis oluyorsunuz. bir kac ay sonra cikan 3 paketede 10 ar dolar verseniz iste tam bir oyun parasi ediyor. bence deger kesinlikle free halinden zevk aldiysaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

forumları kurcalıyorum bu oyunda eu-us ayrımı yokmuş. zaten dedicated server oalyı da yokmuş. yani oyunda ki rasgele bi eleman host oluyormuş, zone'da oynadığımız gibi. ben 2 maç yaptım haliyle 2 si de amerikalı çıkınca delay yüzünden oyundan bi şey anlamadım. aynı şekilde amerikalı oyuncularada avrupadaki server denk gelebiliyormuş. birisi dil seçimine gore server seçiliyor dedi. bu mantıklı geldi. alman serverına geçince haliyle almanyadan birisin host olması ihtimali daha yüksek.

ayrıca bu ne rezil bi match sistemidir. 7 lvl im karşı takıma 35 lvl verdi. herif son teknoloji kuşatma silahlarıyla, komple zirhlı askerlerle geliyor ben askerle taş atıp kaçıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

crafing malzemeleri var taş deri vb, bi kısmını ilerde kullanıyorsun bina vb yaparken capital city e ama öle her malzemeden yüzlerce binlerce gereksiz, trade kanalından satabilirsin ben 100 er tane tutuyorum elimde.

chatte birine sağ tıklayıp visit city yapınca gidilir o kişinin şehrine, vendorlarından alışveriş vb bile yapabilirsin.

itemları da lüzumlu olanı kendi orduna giydiriyorsun, gerekmeyeni satıyorsun başkasına :p

bide şu var faydalı olabilir, greek versiyonuda var orda bi yerde.

http://www.aoewiki.com/wiki/Calculator/Egyptian
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...